Exel

Exel - бренд був заснований у 1960 році трьома хіміками, які почали виробляти електронні детонатори для вибухових речовин. Назва Exel походить від походження компанії - вибухова електроніка.  Композитні вироби були представлені в 1970 році. З тих пір Exel є одним з провідних фінських виробників спортивного обладнання.

У 1973 році Exel почали виробництво лижних палиць, а Олімпійські ігри 1976 року в Інсбруку стали проривом для їхніх лижних палиць - 100% лижників використовували палиці Exel.

1997 році за підтримки Фінського інституту спорту (Finnish Sports Institute) і Фінської асоціації оздоровчих видів спорту (Suomen Latu) Exel розробила і випустила перші палиці для скандинавської ходьби. Перші палиці для ходьби Exel були названі Nordic walker, що і послужило основою для назви нового виду спорту "Nordic walking" – Скандинавська ходьба.

Компанія Exel ввела та популяризувала термін «скандинавська ходьба» в 1999 році.
З палицями Exel були підкорені олімпійські вершини та завойовано не один десяток золотих медалей.

Палиці для ходьби Exel - вибір професіоналів!

Модельний ряд палиць для скандинавської ходьби Exel:
Exel Nordic Walker. Серія представлена моделями з алюмінію (криві фіксовані палиці для ходьби Exel), скловолокна (фіксовані палиці для ходьби Exel) і 20% карбону (телескопічні палиці для ходьби Exel).
Exel Nordic Sport. Серія представлена моделями з алюмінію (криві фіксовані палиці), 30% карбону (фіксовані карбонові палиці) і 40% карбону (телескопічні карбонові палиці).
Exel Nordic Trainer. Серія представлена моделями з 60% карбону (криві фіксовані карбонові палиці), 50% карбону (фіксовані карбонові палиці) і 60% карбону (телескопічні карбонові палиці).
Exel Nordic Pro. Серія представлена моделями зі 100% карбону (криві фіксовані палиці, фіксовані карбонові палиці, телескопічні карбонові палиці).
Exel Pro Ultra. Серія представлена моделями зі 100% полегшеного карбону. Палиці цієї серії є найлегшими на ринку.

Детальніше на сайті виробника: www.exelsports.com