X
Налобний ліхтар Fenix HL18R-T
Купити

Налобний ліхтар Fenix HL18R-T

Код товару: 991 350
Артикул: HL18RT
2 740.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Fenix HL18R-T — легкий налобний ліхтар, призначений для трейлранингу. Налобник із симпатичним дизайном має два джерела живлення, які керуються за допомогою двох незалежних перемикачів. Можна використовувати літієво-полімерний акумулятор ARB-LP1300. Також як джерело живлення можуть слугувати 3 батарейки типу AAA. Джерела живлення налобника гарантують надійність під час довгих пробіжок погано освітленими дорогами. Застосовуючи цей налобний ліхтар, ви завжди матимете гарне якісне освітлення, коли в цьому є потреба.

Налобник забезпечує користувачам безпечне проведення часу в темну пору доби. На наголів'ї передбачили світловідбивні вставки. Крім того, стрічка зроблена так, щоб сприяти відведенню поту. Вам буде зручно застосовувати ліхтар навіть за великих фізичних навантажень. Для заряджання є кабель microUSB. Найбільший світловий потік становить 500 люменів, а тривалість роботи налобника — 20 годин (дальнє світло).

Доступні три режими дальнього та два режими ближнього світла. Під час роботи застосовуються два світлодіоди: CREE XP-G3 S3, який дає Нейтральне біле освітлення, а також EVERLIGHT 2835, що генерує Білий потік світла. У кріпленні використовується запатентована обертова застібка, саме кріплення можна підлаштовувати за розміром буквально однією рукою, що дуже зручно. Ліхтар забезпечує потік світла на самій дистанції на 82 метрів.

Передбачена функція індикації рівня зарядженості акумулятора. Докладніше про специфіку та переваги моделі Fenix HL18R-T.

Керування
Ліхтар Fenix HL18R-T керується за допомогою двох перемикачів. Кнопка дальнього освітлення необхідна для ввімкнення і вимкнення ліхтаря, для перемикання між різними режимами роботи. Також вона слугує для блокування пристрою і вибору режиму дальнього світла. Кнопка ближнього освітлення потрібна для ввімкнення і вимкнення налобника, щоб перемикатися між режимами, а також для блокування й активації режиму ближнього світла.

Для активації Fenix HL18R-T необхідно натиснути та потримати кнопку дальнього освітлення. Він автоматично ввімкнеться в середньому режимі дальнього світла. Якщо натиснути та потримати кнопку ближнього освітлення, то модель автоматично ввімкнеться в мінімальному режимі ближнього світла. Натискання та утримання будь-якого з цих перемикачів пів секунди допоможе ввімкнути або вимкнути ліхтар.

Для блокування моделі треба у вимкненому стані натиснути та потримати будь-який із передбачених перемикачів. Або ж синхронно затиснути обидві кнопки на три секунди. Після цієї дії налобник блисне в мінімальному режимі 4 рази, показуючи, що він заблокований. Щоб зняти блокування, потрібно синхронно затиснути дві кнопки також на три секунди. Модель знову 4 рази швидко заблимає, після чого ввімкнеться в мінімальному режимі ближнього освітлення.

Дальнє світло. У максимальному режимі яскравість відповідає 500 люменам. Час роботи з літієво-полімерним акумулятором досягає 3 години, з батарейками типу ААА — 4 години. Дистанція дії променя становить 82 метри. Інтенсивність світлового потоку — 1700 кандел.
У середньому режимі світловий потік — 200 люменів, з літієво-полімерним акумулятором час роботи досягає 8 годин, а з батарейками типу ААА — 11 годин. Дистанція, на яку поширюється промінь світла, досягає 54 метри. Інтенсивність освітлення — 749 кандел.
Мінімальний режим: яскравість становить 70 люменів, з акумулятором світить упродовж 20 годин, з батарейками типу ААА — також 20 годин. Дистанція променя — 35 метрів. Інтенсивність — 310 кандел.

Ближнє освітлення.
У мінімальному режимі світловий потік становить 30 люменів, з літієво-полімерним акумулятором час роботи досягає 30 годин, з батарейками ААА — 43 години. Світло поширюється на відстань 12 метрів. Інтенсивність — 38 кандел.
У режимі SOS яскравість — 4 люмени, з акумулятором час світіння становить 300 годин, з батарейками типу ААА — також 300 годин. Дистанція дії променя — 5 метрів. Інтенсивність — 8 кандел.
Ці показники роботи ліхтаря були отримані завдяки проведенню лабораторних дослідів. Для цього використовували акумулятор 1300 мА·год літієво-полімерний, а також три батарейки типу ААА. Температура повітря становила приблизно 21 (+-3 градуси) за Цельсієм, а вологість — приблизно 50-80 відсотків. Фактичні показники роботи налобника залежать від використовуваних елементів живлення, а також від тих умов середовища, у яких працює ліхтар.

Акумулятор, передбачений у комплекті разом із налобником, може заряджатися через сам ліхтар. Водночас суворо забороняється заряджати батарейки ААА в ліхтарі. Є індикація ступеня зарядженості. Для показу статусу заряду необхідно за вимкненого стану один раз натиснути на будь-який із перемикачів. Статус заряду буде показаний на кілька секунд.
Коли горять чотири індикатори, це говорить про те, що заряд досягає 80-100 відсотків.
Якщо горять три індикатори, означає — заряду залишилося 60-80 відсотків.
Два індикатори показують, що рівень заряду впав до 40-60 відсотків.
Один активний індикатор показує, що заряду залишилося 20-40 відсотків. Нарешті, якщо один-єдиний індикатор блимає, це говорить про те, що заряду — менш ніж 20 відсотків.
У налобнику передбачена функція захисту за замовчуванням від перегрівання корпусу. У процесі роботи модель акумулює багато теплової енергії. Щоб сильне нагрівання не завадило роботі, є опція зниження яскравості. Вона скорочується на кілька люменів, коли температура корпусу перевищує 65 градусів за Цельсієм. Після того, як ліхтар охолонув, є можливість знову повернутися до колишнього режиму.

Фізичні параметри моделі
Габарити налобника становлять 68,5 * 45 * 39,5 міліметра. Вага становить 63,2 грама — враховується вага кріплення на голову, але без урахування елементів живлення. Під час виготовлення налобника застосовували пластик і алюміній гарної якості, налобник виготовлений за технологією трикратного лиття під тиском. Витримує падіння з висоти одного метра, без ушкоджень і зламання. Також він має захист від впливу пилу та вологи за стандартом IP66.

Характеристики:

 • налобник для туризму, активного відпочинку;
 • два джерела живлення: акумулятор ARB-LP1300, батарейки типу AAA;
 • максимальна яскравість освітлення: 500 люменів;
 • відстань освітлення: 82 метри;
 • п'ять режимів роботи;
 • керується двома кнопками;
 • діоди: CREE XP-G3 S3, EVERLIGHT 2835;
 • заряджання за допомогою microUSB;
 • індикація ступеня зарядженості;
 • захищений від перегрівання корпусу;
 • захищений від вологи та пилу за стандартом IP66;
 • матеріали: пластик і алюміній гарної якості;
 • габарити ліхтаря: 68.5 х 45 х 39.5 міліметра;
 • вага становить 63,2 грама.

Комплектування:

 • налобний ліхтар Fenix HL18RT,
 • акумулятор ARB-LP1300,
 • кабель для заряджання microUSB,
 • посібник до застосування


Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Налобний ліхтар Fenix HL18R-T


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати