X
Налобний ліхтар Fenix HM61R
Купити

Налобний ліхтар Fenix HM61R

Код товару: 016 870
Артикул: HM61R
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Fenix HM61R — володіє багатьма можливостями. Це практичний і зручний помічник, максимальна яскравість якого досягає 1200 люмен. У складі моделі-світлодіод Luminus SST40 білий і червоний. Ресурс роботи діода досягає 50 тисяч годин.

Задля живлення Fenix HM61R підійдуть акумулятори Fenix серії ARB-L18. Це батарейки розміру 18650, Номінальна напруга яких становить 3,6 вольта. Також можна використовувати літієві батареї CR123A і акумулятори LiFePO4 розміру 16340. Треба застосовувати тільки дозволені типи живлення, щоб ліхтар не поламався.

Керувати моделлю легко і просто за допомогою однієї великої кнопки. Вона знаходиться збоку корпуса. У цьому ліхтарі доступні 8 режимів роботи. Модель функціонує у білому і червоному світлі. При цьому вона автоматично запам'ятовує останній вибраний режим.

Білий світло.

 • Режим турбо: найбільша яскравість 1200 люмен, далекобійність 145 метрів. Максимальний час роботи становить 2 години. Це час зазначено з урахуванням зниження режиму при спрацьовуванні захисту від перегріву.
 • Режим максимальний: найбільша яскравість 400 люмен, далекобійність 80 метрів. Максимальний час роботи становить 4 години.
 • Режим середній: найбільша яскравість 150 люмен, далекобійність 50 метрів. Максимальний час роботи становить 12 годин.
 • Режим мінімальний: найбільша яскравість 50 люмен, далекобійність 28 метрів. Максимальний час роботи становить 38 годин.
 • Режим економний: найбільша яскравість 5 люмен, далекобійність 8 метрів. Максимальний час роботи становить 300 годин.

Червоне світло.

 • Режим мінімальний: найбільша Яскравість 1 люмен. Максимальний час роботи становить 400 годин.
 • Режим середній: найбільша яскравість 5 люмен. Максимальний час роботи становить 80 годин.
 • Режим спалаху: найбільша яскравість 5 люмен. Максимальний час роботи становить 160 годин.

* Дані показники роботи вдалося отримати в процесі лабораторних випробувань. Де були певні умови, а саме: вологість близько 50-80 відсотків і температура близько 21 + - 3 градуси Цельсія. Використовували при цьому акумулятор типу ARB-L18 - 3400 18650 літій-іонний.

Керувати можна всього однією кнопкою, щоб включити, просто натисніть і утримуйте її приблизно пів секунди. Для вимкнення зробіть ту ж саму дію. Вибрати режим можна за допомогою одноразових натискань кнопки. Перемикання режимів роботи відбувається завдяки натисканню і утримання кнопки протягом трохи більше однієї секунди. Таким чином можна вибрати або білий, або червоне світло. Щоб заблокувати налобник, двічі натисніть на бічну кнопку. Щоб розблокувати, виконайте ту ж саму дію.

Тут також є індикація рівня заряду батареї. Коли ваш ліхтарик вимкнений, необхідно натиснути один раз на кнопку збоку корпуса. Загориться індикатор, відображаючи ступінь зарядженості ліхтаря. Так, якщо індикатор горить зеленим, то акумулятор заряджений більш ніж на 85%. Зелений, але вже миготливий сигнал вказує на 50-85% заряду. Якщо безперервно світиться червоний, то заряду залишилося в акумуляторі 25-50%. Якщо ж червоне світло блимає, то енергії менше 25%. Вам потрібно зараз же зарядити модель.

Fenix HM61R цілком можна використовувати і як звичайний ручний ліхтар. Однак разом з ним продається і ремінець для носіння на голові. Ремінець еластичний і легко регулюється за розміром, забезпечений тонкою силіконовою вставкою по внутрішній частині. В результаті піт з голови не буде потрапляти вам в очі. Дуже зручно, високий рівень комфорту і впевненості. Прекрасна річ для туристів і любителів активно проводити свій час поза домом.

Даний налобник це ще й дуже зносостійкий, захищений від зовнішніх впливів. Так, стандарт його водозахищеності-IP-68. Тобто, ви можете запросто занурити модель під воду на глибину до двох метрів, і вона там буде світити протягом пів години. Приємно і те, що Fenix HM61R може витримати екстремальні значення температури. Якщо бути точніше, то від 35 градусів морозу до 45 градусів спеки. Сміливо беріть його з собою в складні експедиції та подорожі. Він однозначно заслуговує того, щоб бути завжди поруч з вами.

Компактна модель зроблена із застосуванням міцного алюмінію, а також пластику. Дуже якісні та надійні матеріали в складі виробу. Ви можете здійснювати магнітну зарядку ліхтаря. Словом, цей ліхтар прекрасно адаптований під різні умови застосування.

Особливість:

 • розмір 101 х 46 х 36 міліметрів;
 • важить виріб 99,5 грама (без урахування елементів харчування);
 • зручно управляти за допомогою однієї кнопки;
 • може застосовуватися як ручна і як налобна модель;
 • ергономічний;
 • стандарт захисту від води-IP-68;
 • є цифрова стабілізація струму;
 • магніт знаходиться в хвості ліхтаря.

Гарантія:

5 років, офіційно від виробника.

Комплектація ліхтар:

Налобний ліхтар Fenix HM61R, акумулятор, магнітний кабель для зарядки, налобне кріплення, верхня гумка перемичка.

Інструкція використання:

 • Дотримуйтесь правил експлуатації під час роботи з ліхтарем.
 • Уникайте попадання прямого світла в очі.
 • Підтримуйте модель і аксесуари в чистоті.
 • При виникненні проблем з роботою ліхтаря звертайтеся в сервісний центр.


Гарантія 12 міс. від виробника

 • CFC - комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами в парі, визначаючи їх остаточний прогин і жорсткість.


 • Crown Tech - система насічки, яка забезпечує надійне тримання при русі в підйом і відмінне ковзання в будь-яких умовах.


 • Easy Entry Loops - широке розкриття черевика та практична петля на п'ятці полегшують надівання та зняття черевиків.


Рейтинг товару


Відгуки про Налобний ліхтар Fenix HM61R


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати