X
Намет Ferrino Chanty 5 Deluxe White Grey (92162CWW)
Купити

Намет Ferrino Chanty 5 Deluxe White Grey (92162CWW)

Код товару: 018 065
Артикул: 926552
35 699.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника

Ferrino Chanty 5 Deluxe White Grey — відноситься до серії сімейних наметів Ferrino Family та буде цікавим любителям комфортного відпочинку на природі. Конструкція каркасу з попередньо вигнутими дугами забезпечує великий внутрішній об'єм і достатню висоту навіть для користувачів зростом вище середнього. Три окремі входи виділяють цю модель серед багатьох інших кемпінгових наметів, значно спрощуючи та роблячи комфортнішим тривале проживання в ньому. Намет пʼятимісний Ferrino Chanty 5 Deluxe White/Grey (92162CWW) має малий тамбур для речей і великий тамбур із двома дверима та вікном, де можна облаштувати похідну кухню, розташувати пару розкладних ліжок або поставити стіл та стільці для відпочинку. Сім вентиляційних вікон та наявність москітної сітки на всіх дверях гарантують комфортний мікроклімат і відсутність комах усередині намету. До додаткової зручності варто віднести те, що внутрішній намет складається з двох окремих спалень, які можуть встановлюватися всередині тенту незалежно одна від одної. Враховуючи двошарову конструкцію, систему штормових відтяжок та наявність вшитої підлоги по всьому периметру, ступінь водозахисту достатній, щоб зберегти намет сухим усередині під час дощу. Чохол намету закривається на блискавку, що дуже зручно при упаковці.

Особливості:
 • Hydrostatic Head 2000 mm - тканина намету має термоізоляційне алюмінізоване поліуретанове покриття, що знижує підвищення температури всередині намету в сонячну погоду та забезпечує водонепроникність 2000 мм вод. ст.
 • Дуги намету попередньо вигнуті, щоб забезпечити більший внутрішній об'єм.
 • Внутрішній намет з двома окремими приміщеннями, що фіксуються в спеціальних петлях усередині тенту, і з можливістю встановлення незалежно одне від одного.
 • Зовнішній тент кріпиться до дуг за допомогою рукавів, в які вони вдягаються.
 • Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього тенту за допомогою ременів, що фіксуються у петлях.
 • Всі три входи у зовнішній тент і обидва входи у внутрішній намет оснащені москітними сітками.
 • Два великі вікна розміщені у тамбурі та у внутрішньому наметі.
 • Конструкцією передбачено чотири вентиляційні вікна в торцях тамбурів, два великі вентиляційні вікна в нижній частині спальної зони і одне вентиляційне вікно у верхній частині спальної зони, що забезпечують циркуляцію повітря навколо внутрішнього намету і природний приплив свіжого повітря.
 • Внутрішній намет і тамбур мають окрему підлогу. Підлога тамбура по всьому периметру з'єднана із зовнішнім тентом, забезпечуючи максимальний захист від зовнішніх факторів.
 • Двоточкова система кріплення відтяжок до намету.
 • Всередині намету передбачено велику кількість кишень, у тому числі і у вигляді органайзерів для розміщення різних дрібниць.
 • Намет оснащений гачком для підвісу кемпінгового ліхтаря всередині.
 • Чохол намету оснащений двома компресійними ременями та має вшиту інструкцію щодо його встановлення.

Характеристики:
 • Сезон Трисезонні
 • Форма Тунель
 • Висота 215 см
 • Місткість П'ять місць і більше
 • Призначення Кемпінгові
 • Конструкція Двошарові
 • Водонепроникність 2000 мм вод. ст.
 • Каркас Дуги зі скловолокна
 • Зовнішній тент 70D Polyester Diamond, 75 g/m² Coated with Thermal Insulated, Aluminized Polyurethane (поліестер із термоізоляційним алюмінізованим поліуретановим покриттям)
 • Внутрішній намет Breathable Polyester Diamond (дихаючий поліестер)
 • Покриття підлоги Waterproof Polyethylene (водостійкий поліетилен)
 • Колір White/Grey
 • Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, чохол із компресійними ременями
 • Упаковка Чохол із компресійними ременями
 • Вага 16,7 кг
 • Габарити 495 х 340 х 215 см
 • Габарити упаковки 60 х 35 х 35 см
 • Країна-виробник товару Китай
 • Країна реєстрації бренду Італія
 • Гарантія 24 місяці


Кількість людей 5
Вага повного комплекту, кг 16.7
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас Дуги зі скловолокна
Зовнішній тент 70D Polyester Diamond, 2000 мм вод. ст., 75 g/m² Coated with Thermal Insulated, Aluminized Polyurethane (поліестер із термоізоляційним алюмінізованим поліуретановим покриттям)
Підлога Waterproof Polyethylene (водостійкий поліетилен)
Внутрішній намет Breathable Polyester Diamond (дихаючий поліестер)
Спальне місце, см 320 х 220, висота 195
Колір внутрішнього намету Gray
Колір зовнішнього намету Gray
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Намет Ferrino Chanty 5 Deluxe White Grey (92162CWW)


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати