X
Намет Ferrino Force 2 Olive Green
Купити

Намет Ferrino Force 2 Olive Green

Код товару: 016 890
Артикул: 928940
13 999.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника

Ferrino Force 2 Olive Green — відноситься до серії ультралегких наметів Ferrino Light Line. Дана модель має кілька відмінних конструктивних особливостей, що дозволяють використовувати його в походах підвищеної складності при значних опадах та поривах вітру. Каркас намету складається з трьох алюмінієвих дуг, що забезпечує три точки їхнього взаємного перетину та шість точок опори. Це вдвічі підвищує стійкість намету до вітрових та снігових навантажень порівняно зі стандартним купольним каркасом у вигляді півсфери. До самого каркаса кріпиться зовнішній тент, що дозволяє зберегти сухим внутрішній намет при встановленні під дощем, а також заощадити час. Значну частину внутрішнього намету складає москітна сітка, тому в наметі буде комфортно у спекотні літні ночі. Ferrino Force 2 Olive Green (91135LOOFR) має два тамбури та два входи з протилежних сторін, дозволяючи користуватися нею обом туристам, не заважаючи один одному. Зовнішній тент має водозахист 3000 мм води. ст., що є достатнім для збереження намету сухим всередині під час дощу. Ефективна система вентиляції Camera Air доповнена двома вентиляційними вікнами, які допомагають уникнути утворенню конденсату.

Особливості:

 • Нестандартна купольна напівгеодезична конструкція каркасу з трьома дугами покликана значно збільшити стійкість намету завдяки шести точкам опори та трьом точкам перетину дуг. Така конструкція має можливість встановлення намету без фіксації кілочками, що особливо важливо при встановленні на снігу, піску або в місцях, де рельєф не дозволяє надійно зафіксувати кілочки. Крім того, така конструкція надійно фіксує обидва входи до намету.
 • Внутрішній намет кріпиться до зовнішнього тенту за допомогою спеціальної фурнітури. Це дозволяє заощадити час при одночасному встановленні внутрішнього намету та зовнішнього тенту, а також залишити сухим внутрішній намет при встановленні під час дощу. За необхідності внутрішній намет можна відстебнути та використовувати зовнішній тент окремо.
 • Зовнішній тент кріпиться до дуг за допомогою гачків.
 • Маркування дуг здійснено за допомогою фарбування в різні кольори.
 • Конструкцією передбачені два вентиляційні вікна, розташовані над входами навпроти один одного. Система вентиляції Camera Air створює велику повітряну камеру між зовнішнім тентом і внутрішнім наметом, що сприяє вільній циркуляції повітря. З одного боку, це позбавляє появи конденсату всередині, а з іншого - повітря є кращим теплоізоляційним прошарком.
 • Матеріал зовнішнього тенту та внутрішнього намету має триразове посилення в точках із передбачуваним збільшеним навантаженням. Посилення виконане у вигляді додаткового шару тканини високої міцності.
 • Всередині намету передбачені об'ємні кишені для складання москітної сітки дверей та розміщення інших корисних дрібниць.
 • Фіксатори дуг, розташовані в кутах намету, виготовлені з алюмінію.
 • Намет обладнаний гачком для підвішування кемпінгового ліхтаря.
 • Алюмінієві кілочки мають шестикутний профіль, завдяки чому підвищується стійкість на вигин та покращується фіксація на ґрунті.

Характеристики:
 • Сезон Трисезонні
 • Форма Напівгеодезична
 • Висота 110 см
 • Місткість Двомісні
 • Призначення Трекінгові
 • Конструкція Двошарові
 • Водонепроникність PU 3000 мм вод. ст.
 • Каркас Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø8,5 мм
 • Зовнішній тент 70D Polyester Ripstop, 80 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою)
 • Внутрішній намет Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
 • Покриття підлоги 70D Polyester, 95 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою)
 • Колір Olive Green
 • Комплектація Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, ремкомплект, чохол із компресійною стяжкою
 • Упаковка Чохол із компресійною стяжкою
 • Вага 2,7 кг
 • Габарити 210 х 230 х 110 см
 • Габарити упаковки 42 х 17 х 17 см
 • Країна-виробник товару Китай
 • Країна реєстрації бренду Італія


  Кількість людей 2
  Вага повного комплекту, кг 2.7
  Вага без кілків і упакування, кг -
  Каркас 7001 T6 Ø8,5 мм
  Зовнішній тент 70D Polyester Ripstop, 80 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment 3000 мм вод. ст. (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою)
  Підлога 70D Polyester, 95 g/m² with Polyurethane Coating, FR Treatment (поліестер із поліуретановим покриттям та вогнезахисною обробкою)
  Внутрішній намет Breathable Polyester (дихаючий поліестер)
  Спальне місце, см 210 x 130 висота 110
  Колір внутрішнього намету Зелений
  Колір зовнішнього намету Зелений
  Гарантія 24 міс. від виробника
  Рейтинг товару


  Відгуки про Намет Ferrino Force 2 Olive Green


  Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
  Додати відгук
  Як підібрати товар?
  Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

  намет для туризму

  ТИПИ НАМЕТІВ
  Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

  Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

  Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

  Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

  Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

  КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
  Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

  ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
  При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
  Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
  Polyester, Poly - поліестер.
  Nylon-нейлон
  Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
  Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
  PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
  PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
  W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
   
  Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

  Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

  ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
  Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
   
  КАРКАС
  Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

  КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
  Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

  ДНО
  Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

  СПІДНИЦЯ
  Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

  ТАМБУР
  Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

  ВЕНТИЛЯЦІЯ
  Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

  ВХОДИ
  В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

  Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

  Oчистити все
  Застосувати