X
Спальний мішок Ferrino Nightec Lite Pro 600 L/-5°C Blue/Grey (86309HBG)
Купити

Спальний мішок Ferrino Nightec Lite Pro 600 L/-5°C Blue/Grey (86309HBG)

Код товару: 017 051
Артикул: 926531
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Ferrino Yukon SQ 10 °C Blue Grey — При повній довжині 220 см спальний мішок має найкращий показник співвідношення термоефективності, ваги та розміру в транспортному положенні серед синтетичних спальних мішків. Дана модель позиціонується як чотирисезонний спальник: запас за екстремальною температурою дозволить використовувати цей мішок взимку, особливо коли гостро стоїть питання економії місця в рюкзаку. Матеріал наповнювача складається з 2D та 3D мікроволокон, що забезпечують високі термоізоляційні властивості навіть у стислому та мокрому стані. З ключових особливостей варто відзначити спеціальну систему укладання утеплювача для усунення швів щодо один одного, завдяки чому безперешкодне проникнення холодного повітря виключено. Блискавки з правого та лівого боку дозволяють зручніше забратися та вибратися зі спальника. Обидві блискавки розстібаються як зовні, так і зсередини, мають утеплювальний борт і стропу проти затискання тканини в замку. Легкий дихаючий зовнішній матеріал має посилену структуру Ripstop, що забезпечить додатковий запас надійності.

Абсолютно всі спальні мішки Ferrino відповідають міжнародному стандарту ISO 23537-1:2016. Цей стандарт нормує вимоги до спальних мішків і підтверджує відповідність зазначених температурних режимів, розмірів і ваги на ярликах.

Особливості:

 • 310T 40D Diamond Ripstop Nylon - легкий матеріал, що поєднує відмінну повітропроникність, високу міцність на розрив завдяки структурі Ripstop та малу вагу.
 • 740 g Microfibre - поєднання 2D та 3D мікроволокон забезпечує м'якість, порівнянну з пухом. Висока термоефективність та спеціальна технологія укладання при малій вазі наповнювача гарантує тепловий захист навіть у стислому або мокрому стані.
 • Shingle Construction є спеціальним методом укладання утеплювача невеликими полотнами (за типом укладання черепиці). Таке укладання виключає виникнення будь-яких прогалин у шарі наповнювача та забезпечує більш високу термоізоляцію при збереженні об'єму.
 • Форма кокона максимально точно повторює форму людського тіла, завдяки чому підвищує теплоізоляцію, одночасно зменшуючи вагу та розміри спального мішка.
 • Об'ємний комір розділяє простір тіла та голови, створюючи додаткову термоізоляцію.
 • Внутрішні та зовнішні шви спального мішка зміщені відносно один одного і ніколи не стикаються. Таким чином, виключається пряме проходження холодного повітря через шви.
 • Капюшон має анатомічну форму, щільно облягає та надійно захищає голову та обличчя від холоду.
 • Двостороння блискавка забезпечує зручне розстібання спального мішка зверху вниз.
 • Додаткова двостороння блискавка дозволяє простіше забратися в спальний мішок і вибратися з нього, а також тримати руку вільною поза спальним мішком.
 • Вздовж блискавок передбачений утеплювальний борт, який перешкоджає проникненню холодного повітря через блискавку.
 • Компресійний чохол для зменшення об'єму спального мішка з нейлону зі структурою Ripstop і водовідштовхувальним просоченням.
 • Рекомендований для людей зростом до 205 см.

Характеристики:
 • Сезонність     Зимові
 • Вік     Дорослі
 • Температура комфорту  +1°C
 • Мінімальна температура комфорту    -5°C
 • Мінімальна температура в екстремальних умовах    -22°C
 • Зовнішній матеріал     310T 40D Diamond Ripstop Nylon
 • Внутрішній матеріал     100% Polyester
 • Наповнювач     740 g Microfibre
 • Особливості     З капюшоном
 • Довжина спальника     220 см
 • Розміри     220 x 80/55 см
 • Вага     1450 г
 • Габарити в складеному вигляді     40 х 19 х 19 см
 • Комплект поставки     Спальний мішок, Компресійний чохол

Температура, °C min, comfort, max -22 - 5 +1
Вага спальника, кг 1.450
Упаковка, см 40 х 19 х 19
Розмір, см 220 x 80/55
Наповнювач Microfibre
Наповнювач, г 740 g
Внутрішній матеріал 100% Polyester
Зовнішній матеріал 310T 40D Diamond Ripstop Nylon
Фурнітура by Ferrino
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальний мішок Ferrino Nightec Lite Pro 600 L/-5°C Blue/Grey (86309HBG)


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати