Fire Maple

Fire-Maple - інновації в похідному спорядженні.

2001-2002 Спочатку завод був контрактним виробником пальників і похідного посуду для закордонних брендів.

2003 Створено бренд Fire-Maple для роботи на китайському ринку. Fire-Maple - це перший локальний бренд, що зосередив свої зусилля на сфері outdoor.

2004-2005 Fire-Maple продовжує удосконалювати свою продукцію і щорічно відвідувати китайську міжнародну виставку товарів для спорту та відпочинку. Fire-Maple виступили спонсорами альпіністської команди китайського університету Xiamen при сходженні на гору Kyizi (висота 6206 м). Ця команда встановила прапор Fire-Maple на вершині гори Музтаг (висота 7564 м). Студенти використовували і тестували продукцію компанії Fire-Maple в екстремальних погодних умовах.

2006-2007 Fire-Maple провели перший конкурс кулінарів на відкритому повітрі і отримали підтримку від любителів походів і професійних спортсменів. Це зміцнило імідж компанії як надійного локального виробника туристичних товарів для кінцевих споживачів. В цьому ж році компанія потрапила в десятку найбільш впізнаваних і відомих брендів на китайському ринку. Результати проведеного маркетингового дослідження показали, що бренд Fire-Maple займає 70% ринку похідних пальників і посуду і став лідером у своєму сегменті.


2008 Fire-Maple представили на ринку першу титановий пальник FMS-116T Heat Core, вага якої всього лише 48 г - це найлегша і портативна газовий пальник у світі. FMS-116T Heat Core - пальник з новою концепцією і технологією виробництва отримав кілька престижних нагород на міжнародних шоу, в тому числі нагороду на виставці Asia outdoor.

2010 Fire-Maple запустили у виробництво нові моделі похідних пальників і представляли їх на різних виставках в Китаї та по всьому світу. Маючи за плечима 10 років досліджень і розробок, продукція Fire-Maple багато в чому перевершує товари конкурентів за якістю і технологічністю. В цьому році Fire-Maple представили свою титановий пальник FMS-100T King Kong на виставці ISPO в Німеччині, ставши першим китайським брендом, який нагороджений найвищою нагородою виставки. Fire-Maple продовжує свій інноваційний розвиток і вдосконалення.

2011 Цей рік став для Fire-Maple роком великих досягнень: на ринок випущені кілька нових продуктів, які відразу ж стали хітами продажів. Все це свідчить про великий інноваційний і технологічний потенціал компанії. Набір посуду FMC-XC6 Typhoon швидко отримав визнання на ринку завдяки збільшеній на 30% енергоефективності та збереження 30% палива. Титановий пальник FMS-117T Blade, що важить 98 г, отримав срібну медаль як найкращий товар для походу на виставці Asia Outdoor Show. Водночас на ринок вийшов пальник FMS-118 Volcano. Цього року бензиновий пальник FMS-F3 Engine отримав широке визнання завдяки своєму потужному полум'ю і широким можливостям застосування. Одночасно з пальниками Fire-Maple випускається на ринок набір похідного посуду в серії Dandelion.

2012 Продукція Fire-Maple успішно підкорила гору Еверест. 19 травня 2012 року команда альпіністів взяла з собою пальник FMS-118 Volcano і використовувала її в 4-му базовому таборі (висота 7900 м) і в штурмовому таборі (висота 8300 м). В цей час це рекорд по самому висотному використанню продукції компанії Fire-Maple.

В кінці 2012 року на суд громадськості було представлено ​​компактний та ультра легкий пальник FMS-300T Hornet, відразу ж отримав нагороду за найкращий дизайн на виставці Asia Outdoor Industry. За даними досліджень за 2013 рік, проведених серед провідних світових виробників газових пальників, FMS-300T Hornet компанії Fire-Maple, є найлегшим і найпортативнішим газовим пальником у світі, вага якого всього 45 г при розмірах в складеному вигляді 37х52 мм.

В той таки час Fire-Maple створили й випустили на ринок найлегшу бензиновий пальник у світі FMS-F5 Turbo, вага якої становить всього 179,5 г і комбіновану систему готування FMS-X1 Star, набір для пікніка і нову серію титанового посуду. Всі ці новинки та отримані нагороди свідчать про те, що бренд Fire-Maple є справді інноваційним у виробництві похідних пальників.

У 2013 році компанії Fire-Maple виповнюється 11 років.

В останні роки компанія удосконалює свої технології та дизайн і розвиває співробітництво і взаємодію з іноземними брендами й великими виробниками товарів для спорту та активного відпочинку. Команда Fire-Maple намагається робити свою продукцію таким чином, щоб вона максимально задовольняла потреби клієнтів, але при цьому мала розумну ціну. Компанія дотримується принципу «висока якість за розумні гроші» і дарує людям радість від приготування їжі на природі за допомогою портативних пальників Fire-Maple.

Тепер у бренду Fire-Maple велика кількість дилерів не тільки на території Китаю, але також і в Європі, США, Новій Зеландії та країнах Близького Сходу. Неважливо, відправляєтеся ви в екстремальне гірське сходження або в сімейний похід на вихідні, серед продукції Fire-Maple ви обов'язково знайдете пальник, яка підходить саме вам.

Нагороди Fire-Maple
Пальник FMS-300T Hornet - володар престижних міжнародних нагород, у тому числі Золотої медалі на виставці ISPO 2013, нагороди за найкращий дизайн на виставці Asia Outdoor 2012 кращий вітчизняний виробник на виставці China Outdoor 2012.
Пальник FMS-117T Blade - володар нагороди за найкращий дизайн на виставці Asia Outdoor 2011 року.
Пальник FMS-100T King Kong - володар нагороди за найкращий дизайн на виставці Asia Outdoor 2010 року.
Бензиновий пальник FMS-F3 Engine - володар нагороди найкращий вітчизняний виробник на виставці China Outdoor 2011 року.

Але головною нагородою для компанії завжди буде Ваш позитивний досвід використання продукції Fire-Maple.

Детальніше на сайті виробника: firemaplegear.com