X
Бігові лижі Fischer Apollo IFP '21
Купити

Бігові лижі Fischer Apollo IFP '21

Код товару: 239 748
Артикул: N32020V
3 670.00 грн
4 587.08 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Apollo IFP - відмінний вибір для лижників. Зменшена довжина допомагає покращити керованість і маневреність на спусках і при гальмуванні.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Fitness Cruising
Геометрія, мм 50-46-48
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см S(164), M(174), L(184), XL(189)
Вага, г 1380 / M(174)
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


Vario Crown - Нове покоління технології Crown: поєднання одинарних, подвійних та насічок ковзання сприяє ефективній передачі потужності та оптимальним властивостям ковзання. 


Efficient Forward - Технологія Efficient Forward забезпечує кращу керованість і простоту використання в порівнянні з традиційними лижами для класичного ходу. Завдяки більш еластичній конструкції лиж, стало простіше відштовхуватися і ковзати.


Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Apollo IFP '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати