X
Fischer BC Country Crown '21
Купити

Fischer BC Country Crown '21

Код товару: 747 051
Артикул: N54018
Доставка 1-4 дні
3 720.00 грн
4 767.48 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer BC Country Crown - Універсальні бігові лижі для траси і для легкої цілини. Fischer Country Crown - модель призначена для класичного ходу. Лижі легкі і надійні, підходять для прогулянкового катання в лісі, по цілині. Лижі мають насічки Vario Crown для хорошого зчеплення зі снігом.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Backcountry
Геометрія, мм 60-52-57
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см 180 / 185 / 190 / 195 / 200 / 205
Вага, г 1660гр./200см.
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Channel  - оптимізована система повітряних каналів в структурі дерев'яного сердечника із застосуванням скловолокна дозволяє зменшити вагу пари лиж майже на 250 грамів в порівнянні з традиційними моделями сендвіч конструкції. Крім виграшу у вазі дана система відрізняється високою міцністю і оптимальним розподілом ваги уздовж поверхні лижі.


  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Vario Crown - Нове покоління технології Crown: поєднання одинарних, подвійних та насічок ковзання сприяє ефективній передачі потужності та оптимальним властивостям ковзання. 


  • Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer BC Country Crown '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати