X
Fischer Country Crown '17
Купити

Fischer Country Crown '17

Код товару: 239 787
Артикул: N52016
Доставка 1-4 дні
3 370.00 грн
3 744.18 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Хороша модель для заміських прогулянок і походів вихідного дня. Підходять як для катання по трасах, так і поза трасами. Модель з системою насічок Vario Crown.

Серія Back Country
Геометрія, мм 60-52-57
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см 180-210
Вага, г 1.660 г /200
Рік 16-17

  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.  • Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Vario Crown - Нове покоління технології Crown: поєднання одинарних, подвійних та насічок ковзання сприяє ефективній передачі потужності та оптимальним властивостям ковзання. 


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Country Crown '17


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати