X
Fischer Cruzar 100 '20
Купити

Fischer Cruzar 100 '20

Код товару: 244 255
Артикул: U09018
6 750.00 грн
9 580.56 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

 Fischer Cruzar 100 - Суперкомфортна модель в спортивному класі. Ідеальна посадка по нозі завдяки можливості термоформування і лайнера з технологією AFZ.

 Технологія Vacuum Cf робить цю модель ідеальною для лижного відпочинку. Зовнішній черевик автоматично адаптується в проблемних зонах, виключаючи появу неприємних відчуттів при катанні, а щільна посадка по нозі гарантує високі робочі характеристики.

 Жорсткість 100 робить цікавим для максимально широкої аудиторії. Високий рівень комфорту при катанні поєднується в ньому з досить високою динамікою.

 Широка колодка з можливістю додаткової підгонки забезпечить ідеальну посадку черевика навіть на дуже широку стопу. Ви зможете сконцентруватися на катанні, а не на черевиках.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 103 + 5
Кліпси RC Pro
Силовий ремінець AFZ Cruzar
Кантінг -
Рік 19 - 20
Вага, г 1910
Гарантія 12 міс. від виробника

  • 100% Seamless Tongue - Практично повна відсутність швів, небажаного тертя і тиску в зоні кріплення язичка.


  • Higher Instep - Більш високий підйом знімає проблеми з небажаним тиском на склепіння стопи зверху. Полегшує надягання і зняття черевика.


  • Higher Toebox - Більший внутрішній обсяг в шкарпетці черевика для більшого комфорту і кращого збереження тепла при катанні. Комфортні відчуття при першій примірці.


  • Power Comfort Liner - Безшовна технологія виготовлення мови лайнера для зниження тертя при надяганні і зніманні черевик.


  • Somatec - Природне V-подібне положення стоп всередині черевика для кращого контролю, меншої напруги зв'язок і природності рухів


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Cruzar 100 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати