X
Бігові лижі Fischer Fibre Crown
Купити

Бігові лижі Fischer Fibre Crown

Код товару: 214 337
Артикул: N432111
Доставка
1 924.00 грн
3 138.40 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів

Fischer Fibre Crown - Класичні лижі для безтурботних прогулянок. Універсальна ковзна поверхня SinTec, серцевина Air Channel. Насічки Premium Crown для надійного тримання у моделях Fibre Crown.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Sport
Геометрія, мм 51-46-49
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см 177 / 182 / 187 / 192/ 197 / 202 / 207
Вага, г 1520 (при 192 см)
Рік -

  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Shortcut - Завдяки особливому вигину моделей з технологією Short Cut, лижі на 8 см коротші за традиційні, вони більш легкі та маневрені.  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Air Channel  - оптимізована система повітряних каналів в структурі дерев'яного сердечника із застосуванням скловолокна дозволяє зменшити вагу пари лиж майже на 250 грамів в порівнянні з традиційними моделями сендвіч конструкції. Крім виграшу у вазі дана система відрізняється високою міцністю і оптимальним розподілом ваги уздовж поверхні лижі.


  • Premium Crown - Поєднання одинарних (Single) та подвійних (Double) насічок забезпечує найкраще ковзання та тримання у підйом у будь-яких погодних умовах.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Fibre Crown


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати