X
Бігові лижі Fischer Inspire EF + Control Step IFP '24
Купити

Бігові лижі Fischer Inspire EF + Control Step IFP '24

Артикул: NP36020
Доставка 1-4 дні
10 752.00 грн
13 439.80 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Inspire EF — як і раніше, залишаються найлегшими і високопродуктивними лижами у своїй категорії. Тепер з Efficient Forward для плавного відштовхування та бази спортивної якості зі Speed Grinding 2.0, що забезпечує ідеальне оздоблення для відмінного ковзання. Лижі мають середню довжину для легкого керування, особливо на спусках і під час зупинки, з чудовою загальною стабільністю, що дозволяє вільно кататися на лижах у будь-який час. Вага: 1220 гр./ M. Комплект з кріпленням.
Серія FITNESS
Геометрія, мм 48-44-46
Сердечник Air Core Basalite
Ростовки, які випускаються, см XS(164), S(169), M(174)
Вага, г 1.220g / M
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.Classic 902 - Гоночна конструкція лиж з помітним зменшенням тиску на носку та хвостовій частині для прямого, швидкого та безпечного відштовхування. Ідеально підходить для: універсальних та вологих умов, клістерів.Air Core Basalite - Поєднання матеріалу Air Core і надзвичайно легкої деревини з повітряними каналами для ефективного зменшення ваги. Для досягнення досконалих характеристик гнучкості незалежно від температури використовуються базальтові волокна.


Efficient Forward - Технологія Efficient Forward забезпечує кращу керованість і простоту використання в порівнянні з традиційними лижами для класичного ходу. Завдяки більш еластичній конструкції лиж, стало простіше відштовхуватися і ковзати.


Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


Vario Crown - Нове покоління технології Crown: поєднання одинарних, подвійних та насічок ковзання сприяє ефективній передачі потужності та оптимальним властивостям ковзання. 


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Inspire EF + Control Step IFP '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати