X
Гірські лижі Fischer RC One 86 GT + Кр. RSW 12 GW '24
Купити

Гірські лижі Fischer RC One 86 GT + Кр. RSW 12 GW '24

Артикул: P09123V
Доставка 1-4 дні
31 248.00 грн
39 059.88 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer RC One 86 GT — Завдяки Titanal та бічному вирізу Triple Radius та технології Turn Zone RC One 86 GT напрочуд швидкий, спритний і енергійний, і водночас плавний, стабільний та впевнений на швидкості. Досить широкі, щоб кататися поза трасами, ці універсальні лижі all-mountain не мають собі рівних. Вага: 2450 гр. Комплект з кріпленням.


Радіус, м 17 /175
Геометрія, мм 130-86-116
Ростовки,які випускаються,см 161 168 175 182
Кріплення RSW 12 GW Powerrail Brake 85 [F]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon TI 0.8 - Дерев'яні сердечники, подвійна титаналова пластина у поєднанні з карбоном забезпечать відмінну хватку кантів та плавне ковзання.

All Mountain Rocker - невеликий додатковий підйом носка на 2 - 3 мм істотно змінює поведінку лижі: збалансоване плавне виконання поворотів і чудова маневреність, як на підготовлених схилах, так і в цілині.


Multiflex - Оптимізована гнучкість з вільним рухом, найкращим контактом з трасою, прямою передачею потужності та прямим положенням колодки.

Sandwich Sidewall Construction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Shaped Ti 0.8 - це титанова вставка, яка точно підібрана до геометрії лиж. Спеціальний контур забезпечує належну стабільність для заданого рівня здібностей, а також оптимальне зчеплення та плавність їзди.

Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

Triple Radius - Складна трирадіусна геометрія бічного вирізу гарантує максимальний контроль і енергетику в усіх фазах повороту.


Turn Zone - Ця технологія використовує суміш спеціальних матеріалів у критичній частині носка лижі для зменшення маси. Це дозволяє набагато легше керувати та входити в повороти, а також мінімізувати вібрацію та тряску.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer RC One 86 GT + Кр. RSW 12 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати