X
Гірськолижні черевики Fischer RC4 95 MV VAC GW '24
Купити

Гірськолижні черевики Fischer RC4 95 MV VAC GW '24

Код товару: 018 370
Артикул: U06723
14 448.00 грн
18 060.09 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer RC4 95 MV VAC GW — це класичні жіночі черевики які шукають зручну посадку. Оболонка VACUUM, що добре зарекомендувала себе, спеціальна підкладка для жінок і мікрорегульовані кліпси гарантують максимальну продуктивність. Вага: 1890 гр.


Індекс жорсткості 95
Ширина колодки, мм 100
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 35 мм velcro - 360 градусів
Кантінг +
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Fischer Scan Fit Last - покоління  що створене на основі сотень тисяч знімків стоп клієнтів, отриманих за допомогою програми FISCHER Scan-Fit® App. Гарантує анатомічну посадку, що забезпечує кращу передачу енергії та контроль.

Grindable Bootboard - Спеціально розроблена для того, щоб взуттєвики могли легко змінювати висоту та кут нахилу гомілки. Заглиблення на поверхні гомілки слугують орієнтиром, щоб взуттєвики могли контролювати та стандартизувати свою роботу.

GripWalk Sole - Підошви GripWalk® (ISO 23223) пропонують лижникам максимальний, природний комфорт під час ходьби, безпеку на слизькій місцевості. Це досягається за рахунок вираженої округлої форми та опуклого профілю ребра, створеного з кополімерного гумового матеріалу. Стандартні підошви для дорослих і дітей на 100% сумісні з усіма черевиками в асортименті FISCHER.

PrimaLoft - Утеплювач PrimaLoft® використовується у всіх вкладишах WS, забезпечуючи додаткове тепло, повітропроникність і легкість - навіть у вологому стані! Тварини захищені, оскільки синтетичний утеплювач є веганським.

RD20 Race Canting - Останнє покоління гоночних кантінгів розроблено для зменшення допуску між манжетою та корпусом черевика, що забезпечує максимальну передачу потужності та загальний контроль. Доступні у 2-х та 3-х точкових асиметричних версіях, що дозволяє налаштовувати вирівнювання манжети. Будь ласка, дивіться розділ Запасні частини: U78321 / U78322

Vacuum - Лиття під тиском та при температурі 80°C за технологіями Vacuum та Zone FIT. Динамічний пластик, який покращує  катання, а також більшу температурну стабільність і на 15% меншу вагу.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижні черевики Fischer RC4 95 MV VAC GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати