X
Гірські лижі Fischer RC4 The Curv DTX + Кр. RSX Z12 GW '23
Купити

Гірські лижі Fischer RC4 The Curv DTX + Кр. RSX Z12 GW '23

Код товару: 013 988
Артикул: P08221V
33 566.00 грн
41 943.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer RC4 The Curv DTX — Форма Radical Triple Radius дозволяє виконувати динамічні і чіткі повороти будь-якого радіусу. Вуглецевий підсилювач навколо легкого дерев'яного сердечника, а також використання титаналу, дозволяють знизити вагу і підвищити жорсткість, забезпечуючи стабільність і маневреність, а також чудове зчеплення з трасою. Комплект з кріпленням. Вага 1930гр./171см.

Радіус, м 15.5 (171)
Геометрія, мм 117-70-100
Ростовки,які випускаються,см 157 / 164 / 171 / 178
Кріплення RSX Z12 GW
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon Ti 0.5 - Дерев'яний сердечник з подвійною оболонкою з титану, посилений повітряним карбоном. Впевнене і точне зчеплення з кромкою і, як результат, надзвичайно плавний хід.  • Character Size - У колекції присутні лижі з різним характером - для різних стилів і різних дуг.


  • Concave Sidewall - Новий стандарт виробництва - для полегшення обробки кантів.


  • Diagotex™ - Діагональна карбонова решітка підвищує здатність лижі протистояти небажаним деформаціям максимально швидко відновлюючи початкову форму.


  • Free Milled Titanium - Титанал видимий на верхній поверхні. Новий, надзвичайно міцний виробничий стандарт.


On-Piste Rocker - новий On-Piste Rocker забезпечує трасовим моделям гармонійну поведінку в дузі, зменшуючи ризик помилок при перекантуванні.


Sandwich Sidewall Construction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

Triple Radius - Складна трирадіусна геометрія бічного вирізу гарантує максимальний контроль і енергетику в усіх фазах повороту.


World Cup Tuning - Канти та база мають надзвичайно точну обробку рівня Кубка Світу на найсучаснішому шліфувальному обладнанні в світі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer RC4 The Curv DTX + Кр. RSX Z12 GW '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати