X
Гірські лижі Fischer RC4 WC CT M-PLATE + Кр. RC4 Z13 FF '24
Купити

Гірські лижі Fischer RC4 WC CT M-PLATE + Кр. RC4 Z13 FF '24

Артикул: P06923
43 680.00 грн
54 612.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer RC4 WC CT M-PLATE — Найкраще для кращих. RC4 пропонує точність та маневреність світового класу. Оптимізована форма та технологія Hole Ski, що знижує вібрацію в носку та хвості, забезпечують неперевершене прискорення, стабільність та хватку кантів. Нова M-Plate забезпечує ідеальну гнучкість для агресивних та плавних поворотів. Комплект з кріпленням.Радіус, м 15.5 /175
Геометрія, мм 113-65-98 /170
Ростовки,які випускаються,см 165, 170, 175, 180, 185
Кріплення RC4 Z13 FF
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon TI 0.8 - Дерев'яні сердечники, подвійна титаналова пластина у поєднанні з карбоном забезпечать відмінну хватку кантів та плавне ковзання.

Diagocarbon - Інноваційне діагональне розташування сітки зі скловолокна для відмінної стійкості на скручування з максимальною потужністю та стабільністю в поворотах.

Hole Ski Technology - менша інерційна маса, завдяки зменшенню ваги носка і п'яти лижі, дозволяють з більшою легкістю контролювати лижі, навіть на високих швидкостях.


Sandwich Sidewall Construction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Shaped Ti 0.8 - це титанова вставка, яка точно підібрана до геометрії лиж. Спеціальний контур забезпечує належну стабільність для заданого рівня здібностей, а також оптимальне зчеплення та плавність їзди.

Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

World Cup Base - Оригінальна ковзаюча поверхня яка використовується на Кубку Світу.


World Cup Tuning - Канти та база мають надзвичайно точну обробку рівня Кубка Світу на найсучаснішому шліфувальному обладнанні в світі.

M-Plate - Нова гоночна плата, налаштована для слалому та гігантського слалому.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer RC4 WC CT M-PLATE + Кр. RC4 Z13 FF '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати