X
Fischer RC5 Combi
Купити

Fischer RC5 Combi

Код товару: 215 334
Артикул: S00911
Доставка
3 100.00 грн
5 379.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer RC5 Combi - Комбінована модель для любителів спортивного катання. Спеціальна конструкція черевика для полегшеного одягання. Манжета Flex гарантують найкращу стійкість. Максимальна передача енергії відштовхування і просування вперед завдяки стійкій на скручування підошві R3 PU. Система швидкої застібки Speed ​​Lock і кантінг для індивідуального регулювання манжети. Підошва середньої жорсткості дозволяє комфортно кататися і коньковим і класичним ходами.

Серія Race Combi
Система кріплення NNN
Підошва R3 PU
Рік 12-13

  • R3 - Хороша гнучкість, оптимальне розподілення жорсткості, чудова стабільність завдяки широкій підошві. У конькової та класичної підошви різна жорсткість.

                                                        

  • Flex Cuff - ергономічна манжета забезпечує бокову підтримку та надає свободу рухів вперед і назад. Рівномірне розподілення тиску завдяки манжеті з EVA матеріалу.  • Система Speed Lock - Система швидкого застібання для професійного спорядження. Надійне тримання та простота використання.  • Герметична блискавка - спеціальна герметична блискавка запобігає проникненню вологи.  • Twin Skin Concept - двошарова конструкція черевика для досягнення комфорту. Зовнішній шар захищає від холоду та вологи.  • Canting - Змінюючи налаштування кантінга спеціальним ключем з внутрішньої або зовнішньої сторін, можна вибрати 3 положення манжети та змінити висоту її бокової частини на 4 мм.  • Thermo Fit - матеріал, який має можливість термоформування внутрішнього черевика, має чудові ізоляційні властивості та легко адаптується по стопі.  • Race Fit Concept - Для кожної цільової групи розроблений свій тип колодки, який забезпечує найкращий комфорт при катанні і максимальну передачу енергії. Для серії Racing велике значення мають робочі характеристики і максимальна передача енергії; для серії Sport - комфорт. Форма колодки також різниться для жінок (Lady) та юніорів (Junior).Рейтинг товару


Відгуки про Fischer RC5 Combi


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати