X
Бігові лижі Fischer RCS Classic Plus Medium + Race Classic IFP '22
Купити

Бігові лижі Fischer RCS Classic Plus Medium + Race Classic IFP '22

Код товару: 233 592
Артикул: NP19519
Доставка 1-4 дні
15 180.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer RCS Classic Plus Medium — Оптимізовано для використання при температурі -10 ° C і вище.

Комплект з кріпленням!

Серія Race Classic
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core Carbon
Ростовки, які випускаються, см 187 / 192 / 197 / 202 / 207
Вага, г 1.090 g / 197 cm
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Core HM Carbon - Остання розробка сердечника Air Core в поєднанні з карбоновими волокнами. Найлегша модель в історії Fischer.


  • Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.  • Classic 812 - Конструкція класичних лиж з довшою і динамічною зоною колодки для мінімізації стирання мазі тримання при ковзанні. Оптимально працює як в холодних, так і в теплих погодних умовах.Cold Base Bonding - Революція у виробництві лиж: технологія Speedmax дозволяє зберегти оригінальну структуру пластику. Гарантує максимальну швидкість на трасі.


  • Dtg World Cup Plus - більш глибока структура, наноситься з використанням натурального алмазу та ідеальна для теплої погоди і умов мокрого снігу при температурі -5 °C і вище.  • Finish First - Узагальнююче поняття технологій, пов'язаних з обробкою ковзної поверхні: починаючи від шліфування, закінчуючи нанесенням структури і заливкою базовим парафіном.


  • Precision Pairing System - Автоматичний підбір лиж в пару за схожими параметрами - вимірювання проводяться в статиці і динаміці, що збільшує точність підбору.


  • Prewaxed - Підготовка ковзної поверхні флуоромісними гарячими мазямм Swix з допомогою інфрачервоного випромінювання. Найкращі характеристики ковзання, захист від бруду та окислення.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer RCS Classic Plus Medium + Race Classic IFP '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати