X
Кріплення бігових лиж Fischer Race Combi IFP '24
Купити

Кріплення бігових лиж Fischer Race Combi IFP '24

Код товару: 246 036
Артикул: S57520
2 352.00 грн
Безкоштовна доставка

Fischer Race Combi IFP - Спортивні комбіновані кріплення Race Combi для лиж з платформою IFP. Флексор середньої жорсткості дозволяє кататися класичним і коньковим ходами. Кріплення Turnamic встановлюються і регулюються без додаткових інструментів.

Техніка, погодні умови і стан снігу впливають на роботу лиж. Нова система дозволяє швидко і без інструментів відрегулювати кріплення відповідно до індивідуальних запитів лижника. Зрушуючи вперед, забезпечуємо кращу керованість, зрушуючи назад, покращуєте ковзання лиж.

Дане кріплення це нова, технологічна розробка компанії, що входить в систему TURNamic, яка об'єднує інтегровану в лижу платформу IFP, самі кріплення і підошву черевиків. Система TURNamic отримала золоту нагороду ISPO GOLD AWARD на всесвітній виставці спортивної індустрії ISPO. Пропоновані кріплення створені для досягнення максимальної швидкості, вони легко встановлюються без використання інструментів і регулюються.
Система кріплення IFP
Вид кріплень Ручне
Жорсткість 9.0
Вага, г 228

  • Double Lock Slider - Двостороннє затискання для легкої та безпечної фіксації та регулювання на платформі IFP (Integrated Fixation Plate).

  • Flowflex - Плата з двома частинами та фіксатор з двома ближче розташованими штифтами гарантує подвійну безпеку, а також фіксацію в одній точці. Остаточне сполучення корпусу плавно підтримується по всій довжині в поздовжньому напрямку, в результаті чого продуктивність лиж залишається незмінною.

  • Heel Pre-Adjust - Регульована пятка, де розмір попередньо виділений, використовуйте поділки на п'ятах.

  • Low Profile - Мінімалістична висота конструкції гарантує низьке положення та максимальну стабільність в результаті. Це означає більш стабільну фазу ковзання і прямого відчуття лижі.

  • Step-In - Механізм Step-In робить надзвичайно простим крок з'єднання. Ви можете почути явний "клік", коли з'єднання закрито належним чином

  • Tool Free - Кріплення працює без інструментів та оптимізовано для зручності роботи навіть у важких умовах на трасі. Яскраво виражений показник значень в вікнах поруч із налаштуваннями та чутливою фіксацією полегшує налаштування.

  • Torsion-Proofed Body - Продумана (у всіх деталях) конструкція з широкою контактною поверхнею та торсійною жорсткою геометрією є основою прямої передачі енергії.

  • Turn Lock - Ергономічний дизайн важеля з безпечними м'якими компонентами забезпечує інтуїтивно зрозуміле поводження при з'єднанні та роз-єднанні з черевиком. Приємний "клік" при відкритті та закритті. Захищено від небажаного відкриття.

Рейтинг товару


Відгуки про Кріплення бігових лиж Fischer Race Combi IFP '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати