X
Кріплення Fischer Race Pro Classic IFP
Купити

Кріплення Fischer Race Pro Classic IFP

Код товару: 246 029
Артикул: S50117
2 012.00 грн
2 870.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн
Товар відсутній

Fischer Race Pro Classic IFP Професійні гоночні кріплення класичного ходу для лиж з платформою IFP. Кріплення Turnamic створені для максимальної швидкості, їх легко встановлювати і просто регулювати. Це справа кількох секунд. Додаткові інструменти для цього не потрібні
.

Техніка, погодні умови і стан снігу впливають на роботу лиж. Нова система дозволяє швидко і без інструментів відрегулювати кріплення відповідно до індивідуальних запитів лижника. Зрушуючи вперед, забезпечуємо краще тримання в класичному ході, зрушуючи назад, покращуєте ковзання лиж.

Дане кріплення це нова, технологічна розробка компанії, що входить в систему TURNamic, яка об'єднує інтегровану в лижу платформу IFP, самі кріплення і підошву черевиків. Система TURNamic отримала золоту нагороду ISPO GOLD AWARD на всесвітній виставці спортивної індустрії ISPO. Пропоновані кріплення створені для досягнення максимальної швидкості, вони легко встановлюються без використання інструментів і регулюються.
Система кріплення IFP
Вид кріплень Ручне
Жорсткість 7.0
Вага, г 228

  • Classic Flexor - Flexor розроблений для класичного стилю з гнучким класом 7.0 і злегка прогресивним потоком живлення. Технологія попереднього завантаження забезпечує найкраще керування лижами з самого початку руху. 45 ° робочий кут (амплітуда), без інструментального перемикання, надійна посадка всередині корпусу, що з'єднує, та зносостійкий матеріал, що робить цей високопродуктивний поглинач дуже ефективним.

  • Double Lock Slider - Двостороннє затискання для легкої та безпечної фіксації та регулювання на платформі IFP (Integrated Fixation Plate).

  • Flowflex - Плата з двома частинами та фіксатор з двома ближче розташованими штифтами гарантує подвійну безпеку, а також фіксацію в одній точці. Остаточне сполучення корпусу плавно підтримується по всій довжині в поздовжньому напрямку, в результаті чого продуктивність лиж залишається незмінною.

  • Heel Pre-Adjust - Регульована пятка, де розмір попередньо виділений, використовуйте поділки на п'ятах.

  • Low Profile - Мінімалістична висота конструкції гарантує низьке положення та максимальну стабільність в результаті. Це означає більш стабільну фазу ковзання і прямого відчуття лижі.

  • Race Code - Знак професійного інвентарю Fischer. Лижі, черевики і палиці, створені для професійних спортсменів і амбітних любителів, відповідають найвищим стандартам і гарантують технологічну перевагу на лижні.

  • Step-In - Механізм Step-In робить надзвичайно простим крок з'єднання. Ви можете почути явний "клік", коли з'єднання закрито належним чином

  • Tool Free - Кріплення працює без інструментів та оптимізовано для зручності роботи навіть у важких умовах на трасі. Яскраво виражений показник значень в вікнах поруч із налаштуваннями та чутливою фіксацією полегшує налаштування.

  • Torsion-Proofed Body - Продумана (у всіх деталях) конструкція з широкою контактною поверхнею та торсійною жорсткою геометрією є основою прямої передачі енергії.

  • Turn Lock - Ергономічний дизайн важеля з безпечними м'якими компонентами забезпечує інтуїтивно зрозуміле поводження при з'єднанні та роз-єднанні з черевиком. Приємний "клік" при відкритті та закритті. Захищено від небажаного відкриття.Відгуки про Кріплення Fischer Race Pro Classic IFP


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати