X
Гірські лижі Fischer Ranger Jr + Кр. FS 4 GW '24
Купити

Гірські лижі Fischer Ranger Jr + Кр. FS 4 GW '24

Доставка 1-4 дні
9 240.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Ranger Jr — Надзвичайно просте та легке управління робить Ranger Jr. ідеальними лижами для фрірайдерів - початківців. Вдосконалений спосіб виготовлення забезпечує стійкість як на жорсткому, так і на м'якому снігу, а гнучкість спеціально відкалібрована для молодих лижників. Комплект з кріпленням.


Радіус, м 10m /120
Геометрія, мм 104-68-86
Ростовки,які випускаються,см 130 140 150
Кріплення FS 7 GW CA JRS Brake 78 [H]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Power - Серцевина зі зменшеною щільністю. Менша вага лижі означає легше керування та економію зусиль під час катання.Extruded Bases - Екструдований матеріал ковзної поверхні чудово працює в самих жорстких умовах експлуатації, але не здатний добре утримувати мазь, як Sintered bases.


Fiber Tech - Конструкція зі спеціальним плетінням скловолокна та чудовою гнучкістю. Ці лижі виділяються завдяки відмінній маневреності.Freeski Rocker - довгий носок лиж для фрірайду піднятий над снігом від 2 до 5 мм, що забезпечує ідеальне спливання лиж в цілині. Завдяки використанню технології Powder Hull лижі легко керовані в цілині, ведуть себе стабільно і передбачливо. У деяких моделях технологія Rocker використовується і на п'яті, що полегшує їзду.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer Ranger Jr + Кр. FS 4 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати