X
Гірські лижі Fischer Ranger Team + Кр. FS 4 GW '24
Купити

Гірські лижі Fischer Ranger Team + Кр. FS 4 GW '24

Доставка 1-4 дні
9 660.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Ranger Team — Діти, які готові до своїх перших трюків, отримають надійного партнера від Ranger Team для пригод на снігу. Удосконалений метод виготовлення робить лижі легкими, але міцними та готовими до будь-якої місцевості, від позатрасового катання до підготовлених трас. Twin Tip - одна з багатьох технічних особливостей, розроблених для полегшення виконання трюків та швидких поворотів. Комплект з кріпленням.


Радіус, м 14m / 121
Геометрія, мм 106-76-90
Ростовки,які випускаються,см 91 101 111 121
Кріплення FS 4 GW CA JRS Brake 80 [I]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Power - Серцевина зі зменшеною щільністю. Менша вага лижі означає легше керування та економію зусиль під час катання.Extruded Bases - Екструдований матеріал ковзної поверхні чудово працює в самих жорстких умовах експлуатації, але не здатний добре утримувати мазь, як Sintered bases.


Fiber Tech - Конструкція зі спеціальним плетінням скловолокна та чудовою гнучкістю. Ці лижі виділяються завдяки відмінній маневреності.Freeski Rocker - довгий носок лиж для фрірайду піднятий над снігом від 2 до 5 мм, що забезпечує ідеальне спливання лиж в цілині. Завдяки використанню технології Powder Hull лижі легко керовані в цілині, ведуть себе стабільно і передбачливо. У деяких моделях технологія Rocker використовується і на п'яті, що полегшує їзду.


Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer Ranger Team + Кр. FS 4 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати