X
Fischer SC Classic IFP '18
Купити

Fischer SC Classic IFP '18

Код товару: 012 952
Артикул: N29117
3 814.00 грн
4 767.89 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer SC Classic IFP Класична модель для лижників-любителів, які віддають перевагу класичному ходу. Нова технологія Efficient Forward прощає помилки в техніці катання і робить просування більш ефективним. Лижі з платформою IFP.


Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Race
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Tec Basalite
Ростовки, які випускаються, см 182 / 187 / 192 / 197 / 202 / 207
Вага, г 1.360/197
Рік 17-18

Efficient Forward - Технологія Efficient Forward забезпечує кращу керованість і простоту використання в порівнянні з традиційними лижами для класичного ходу. Завдяки більш еластичній конструкції лиж, стало простіше відштовхуватися і ковзати.


  • IFP - (інтегрована платформа для фіксації) Платформа, що складається з двох частин, призначена для установки кріплень без шурупів, що дозволяє змінювати їх становище на лижах. При переміщенні кріплень вперед щодо точки балансу поліпшується відштовхування, при переміщенні кріплень назад щодо точки балансу поліпшується ковзання.

  • Air Tec Basalite - Система повітряних каналів у поєднанні з породою легкого дерева дозволяє знизити вагу лижі. Волокна вулканічного базальту полегшують вагу і дозволяють зберегти робочі характеристики.


Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


Speed Grinding - Нова універсальна структура, яка нанесена каменем, забезпечує найкраще ковзання за будь-яких погодних умов.Рейтинг товару


Відгуки про Fischer SC Classic IFP '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати