X
Бігові лижі Fischer Sbound 98 Crown Dual Skin Xtralite '22
Купити

Бігові лижі Fischer Sbound 98 Crown Dual Skin Xtralite '22

Код товару: 239 506
Артикул: N52521V
Доставка 1-4 дні
10 890.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Sbound 98 Crown Dual Skin Xtralite — пропонує ідеальне поєднання поворотів і подорожей для безмежних пригод по бездоріжжю. Легша серцевина з дерева Paulownia підвищує ефективність під час подорожей, а глибокий бічний виріз і рокер полегшують повороти. Сумісність з камусом Easy Skin 65, або повнорозмірним Super Skin надають ще більше переваг.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Backcountry
Геометрія, мм 98-69-88
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см 159 / 169 / 179 / 189
Вага, г 2.200 g / 179 cm
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Channel  - оптимізована система повітряних каналів в структурі дерев'яного сердечника із застосуванням скловолокна дозволяє зменшити вагу пари лиж майже на 250 грамів в порівнянні з традиційними моделями сендвіч конструкції. Крім виграшу у вазі дана система відрізняється високою міцністю і оптимальним розподілом ваги уздовж поверхні лижі.


  • Nordic Rocker Camber - Злегка відкриті носки лиж забезпечують відмінне ковзання на непідготовленій місцевості. Легше виконання поворотів, з меншими зусиллями.


  • Offtrack Crown - Нова ексклюзивна система насічок від Fischer для катання у цілинному снігу на різноманітному рельєфі.  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Steel Edge - Вузький стальний кант по усій довжині лижі забезпечує найкращий контроль на будь-якій поверхні.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Sbound 98 Crown Dual Skin Xtralite '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати