X
Fischer Scs Skate NIS '16
Купити

Fischer Scs Skate NIS '16

Код товару: 233 435
Артикул: N24115
Доставка
5 403.45 грн
8 217.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer Scs Skate Конькові лижі для спортсменів-аматорів. Сердечник Air Core Basalight Pro для відмінної жорсткості лиж, профіль World Cup. Обробка DTG WC Universal для відмінного ковзання при будь-яких умовах.

Серія Race Skating
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core Basalight
Ростовки, які випускаються, см 172 / 177 / 182 / 187 / 192
Вага, г 1270 при (187)
Рік 15-16

  • Dtg World Cup Universal - Універсальна структура, яка наноситься натуральним алмазом, забезпечує відмінне ковзання у широкому температурному режимі.  • Skating 610- Конструкція гоночних лиж для вільного(конькового) стилю забезпечує максимальну швидкість завдяки зменшеню тиску на носках і п'ятках лиж. Лижі ідеально поводяться як на утрамбованому, так і на м'якому снігу.


  • Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.  • Профіль World Cup Skate - Елітні лижники надають перевагу саме цьому стрілоподібному профілю конькових лиж завдяки їх відмінній роботі.  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Air Core Basalite - Поєднання матеріалу Air Core і надзвичайно легкої деревини з повітряними каналами для ефективного зменшення ваги. Для досягнення досконалих характеристик гнучкості незалежно від температури використовуються базальтові волокна.


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Scs Skate NIS '16


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати