X
Бігові лижі Fischer SCS Skate IFP
Купити

Бігові лижі Fischer SCS Skate IFP

Код товару: 233 435
Артикул: N24019
9 700.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer SCS Skate IFP — відмінний вибір для любителів, які прагнуть підвищити свою продуктивність. Завдяки легкій конструкції Air Core та базі World Cup Pro з DTG WC Plus Finish для чудової швидкості ковзання та стійкості у різних умовах снігу.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Race Skating
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core Basalight
Ростовки, які випускаються, см 172 / 177 / 182 / 187 / 192
Вага, г 1270 при (187)
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dtg World Cup Universal - Універсальна структура, яка наноситься натуральним алмазом, забезпечує відмінне ковзання у широкому температурному режимі.  • Skating 610- Конструкція гоночних лиж для вільного(конькового) стилю забезпечує максимальну швидкість завдяки зменшеню тиску на носках і п'ятках лиж. Лижі ідеально поводяться як на утрамбованому, так і на м'якому снігу.


Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.  • Профіль World Cup Skate - Елітні лижники надають перевагу саме цьому стрілоподібному профілю конькових лиж завдяки їх відмінній роботі.Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


Air Core Basalite - Поєднання матеріалу Air Core і надзвичайно легкої деревини з повітряними каналами для ефективного зменшення ваги. Для досягнення досконалих характеристик гнучкості незалежно від температури використовуються базальтові волокна.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer SCS Skate IFP


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати