X
Бігові лижі Fischer Speedmax 3D Classic Plus 812 Medium IFP '22
Купити

Бігові лижі Fischer Speedmax 3D Classic Plus 812 Medium IFP '22

Код товару: 016 285
Артикул: N08519
15 840.00 грн
19 800.13 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer Speedmax 3D Classic Plus 812 Medium IFP — кращий вибір для тих, хто хоче їздити швидко на різних типах снігу. Змінна бокова поверхня в конструкції Speedmax 3D сприяє зниженню сили тертя і поліпшення ковзання лиж. Знак RACE CODE на лижах гарантує, що у вас інвентар рівня Кубка світу.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!
Серія Race
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core HM Carbon
Ростовки, які випускаються, см 192 / 197 / 202 / 207
Вага, г 1.030 g / 197 cm
Рік 21 - 22

  • Air Core HM Carbon - Остання розробка сердечника Air Core в поєднанні з карбоновими волокнами. Найлегша модель в історії Fischer.


Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.  • Classic 812 - Конструкція класичних лиж з довшою і динамічною зоною колодки для мінімізації стирання мазі тримання при ковзанні. Оптимально працює як в холодних, так і в теплих погодних умовах.Cold Base Bonding - Революція у виробництві лиж: технологія Speedmax дозволяє зберегти оригінальну структуру пластику. Гарантує максимальну швидкість на трасі.


Dtg World Cup Plus - більш глибока структура, наноситься з використанням натурального алмазу та ідеальна для теплої погоди і умов мокрого снігу при температурі -5 °C і вище.Fcf – Fischer Carbon Fibre - Вуглець T300 1K, який інтегрований у носок та хвіст лижі, а також у ламінат Air Core Carbonlite, забезпечує максимальну міцність лижі та зменшення ваги.Finish First - Узагальнююче поняття технологій, пов'язаних з обробкою ковзної поверхні: починаючи від шліфування, закінчуючи нанесенням структури і заливкою базовим парафіном.

Gliding Sidewall - Нещодавно представлена технологія Кубка світу – це тонкий навоскований шар на бокових стінках для зменшення тертя для більшої швидкості з меншою енергією. Розсувну боковину можна підготувати лише за допомогою рідкого воску.

Precision Pairing System - Автоматичний підбір лиж в пару за схожими параметрами - вимірювання проводяться в статиці і динаміці, що збільшує точність підбору.


Prewaxed - Інфрачервона підготовка з гарячим воском. Найкращі ковзаючі властивості, захист від бруду та окислення. Працює на основі VAUHTI.

Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Speedmax 3D Classic Plus 812 Medium IFP '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати