X
Бігові лижі Fischer Superlite Crown EF + Control Step IFP '24
Купити

Бігові лижі Fischer Superlite Crown EF + Control Step IFP '24

Код товару: 239 448
Артикул: NP41020
10 752.00 грн
13 439.80 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Superlite Crown EF + Control Step IFP — Легкі лижі Superlite Crown EF залишаються улюбленим вибором лижників, які прагнуть досягти нового рівня. Ці лижі з насічками Vario Crown володіють відмінним зчепленням в широкому діапазоні погодних умов. У комплект входить база спортивного покриття Speed Grinding 2.0 для покращення якості ковзання. Вага: 1260гр./194см. Комплект з кріпленням.

Серія FITNESS
Геометрія, мм 48-44-46
Сердечник Air Core Basalite
Ростовки, які випускаються, см 179-204
Вага, г 1.260 г /194
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Core Basalite - Поєднання матеріалу Air Core і надзвичайно легкої деревини з повітряними каналами для ефективного зменшення ваги. Для досягнення досконалих характеристик гнучкості незалежно від температури використовуються базальтові волокна.


Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


Speed Grinding - Нова універсальна структура, яка нанесена каменем, забезпечує найкраще ковзання за будь-яких погодних умов.Vario Crown - Нове покоління технології Crown: поєднання одинарних, подвійних та насічок ковзання сприяє ефективній передачі потужності та оптимальним властивостям ковзання. 


Efficient Forward - Технологія Efficient Forward забезпечує кращу керованість і простоту використання в порівнянні з традиційними лижами для класичного ходу. Завдяки більш еластичній конструкції лиж, стало простіше відштовхуватися і ковзати.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Superlite Crown EF + Control Step IFP '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати