X
Гірські лижі Fischer The Curv DTX + Кр. RSX 12 GW '24
Купити

Гірські лижі Fischer The Curv DTX + Кр. RSX 12 GW '24

Доставка 1-4 дні
46 200.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer The Curv DTX — Радикальна форма потрійного радіусу дозволяє виконувати динамічні та чіткі повороти будь-якого радіусу. Вуглецеве посилення навколо легкого дерев'яного сердечника, а також використання титаналу забезпечують низьку вагу та високу жорсткість для стабільного та маневреного відчуття, посиленого чудовим зчепленням кантів. З цими лижами відданим лижникам гарантовано фантастичну зиму. Вага: 2100 гр. Крмплект з кріпленням.Радіус, м 15,5 /171
Геометрія, мм 117-70-100
Ростовки,які випускаються,см 157 164 171 178
Кріплення RSX 12 GW Powerrail Brake 85 [F]
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon Ti 0.5 - Дерев'яний сердечник з подвійною оболонкою з титану, посилений повітряним карбоном. Впевнене і точне зчеплення з кромкою і, як результат, надзвичайно плавний хід.Diagocarbon - Інноваційне діагональне розташування сітки зі скловолокна для відмінної стійкості на скручування з максимальною потужністю та стабільністю в поворотах.

Fiberglass - Надзвичайно міцне і легке скловолокно в зоні кріплення, орієнтоване під кутом 90°, значно покращує зчеплення з кромкою, забезпечуючи високий рівень гладкості та стабільності.

M-Track - Новий тип конструкції пластини, що забезпечує оптимальну позицію для плавного, збалансованого згинання, а також більше впевненості та безпеки на швидкості.

On-Piste Rocker - новий On-Piste Rocker забезпечує трасовим моделям гармонійну поведінку в дузі, зменшуючи ризик помилок при перекантуванні.


Radical Triple Radius - остання розробка форми з потрійним радіусом дозволяє ще легше почати поворот. Також покращено передачу потужності та контроль протягом усього повороту.

Sandwich Sidewall Construction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

World Cup Tuning - Канти та база мають надзвичайно точну обробку рівня Кубка Світу на найсучаснішому шліфувальному обладнанні в світі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer The Curv DTX + Кр. RSX 12 GW '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати