X
Гірськолижні черевики Fischer The Curv GT 95 VAC GW '23
Купити

Гірськолижні черевики Fischer The Curv GT 95 VAC GW '23

Код товару: 018 376
Артикул: U15222
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Fischer The Curv GT 95 VAC GW — має вузьку, надійну посадку. Легкий корпус та менший обсяг посадки, а також опція ВАКУУМНОГО формування забезпечують надійну посадку. Утеплювач Primaloft® додатково покращує посадку та забезпечує тепло протягом усього дня. Вага: 1830 гр.

Індекс жорсткості 95
Ширина колодки, мм 96
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 35 мм velcro - 360 градусів
Кантінг +
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

GripWalk Sole - Підошви GripWalk® (ISO 23223) пропонують лижникам максимальний, природний комфорт під час ходьби, безпеку на слизькій місцевості. Це досягається за рахунок вираженої округлої форми та опуклого профілю ребра, створеного з кополімерного гумового матеріалу. Стандартні підошви для дорослих і дітей на 100% сумісні з усіма черевиками в асортименті FISCHER.

Integrated Ski - Walk Buckle - Важіль перемикання між катанням та ходьбою інтегрований у верхню застібку манжети, що забезпечує неймовірно легке перемикання та гарантує, що він не буде випадково перемикатися. Усуває набридливе намацування на задній частині черевика.

Vacuum - Лиття під тиском та при температурі 80°C за технологіями Vacuum та Zone FIT. Динамічний пластик, який покращує  катання, а також більшу температурну стабільність і на 15% меншу вагу.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірськолижні черевики Fischer The Curv GT 95 VAC GW '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати