X
Гірські лижі Fischer The Curv GT MT + Кр. RX 13 PR '22
Купити

Гірські лижі Fischer The Curv GT MT + Кр. RX 13 PR '22

Код товару: 244 428
Артикул: P08121V
Доставка 1-4 дні
31 350.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer The Curv GT MT — є все, що потрібно відданим лижникам для цілого сезону розваг. Ширина талії 76 мм забезпечує оптимальний баланс керованості і стійкості в різноманітних снігових умовах. Комплект з кріпленням.

Радіус, м 16 m / 175 cm
Геометрія, мм 125-76-109
Ростовки,які випускаються,см 161 / 168 / 175 / 182
Кріплення RX 13 GW Powerrail Brake 85 [F]
Рік 21
Гарантія 12 міс. від виробника

Air Carbon TI 0.8 - Дерев'яні сердечники, подвійна титаналова пластина у поєднанні з карбоном забезпечать відмінну хватку кантів та плавне ковзання.

Carbon Bridge - Надзвичайно міцне та легке вуглецеве волокно в зоні зшивання, орієнтоване під кут 90°, значно покращує зчеплення країв для високого рівня гладкості та стабільності.

Diagocarbon - Інноваційне діагональне розташування сітки зі скловолокна для відмінної стійкості на скручування з максимальною потужністю та стабільністю в поворотах.

M-Track - Новий тип конструкції пластини, що забезпечує оптимальну позицію для плавного, збалансованого згинання, а також більше впевненості та безпеки на швидкості.

Radical Triple Radius - остання розробка форми з потрійним радіусом дозволяє ще легше почати поворот. Також покращено передачу потужності та контроль протягом усього повороту.

Sandwich Sidewall Consrtuction - Дерев'яна серцевина у комбінації з несучими стінками з ABS у класичній конструкції Sandwich для збалансованої гнучкості та ідеальної віддачі.


Shaped Ti 0.8 - це титанова вставка, яка точно підібрана до геометрії лиж. Спеціальний контур забезпечує належну стабільність для заданого рівня здібностей, а також оптимальне зчеплення та плавність їзди.

Sintered bases - Сплавлена база має виняткові властивості воскування та дуже довгий термін служби

World Cup Tuning - Канти та база мають надзвичайно точну обробку рівня Кубка Світу на найсучаснішому шліфувальному обладнанні в світі.

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Fischer The Curv GT MT + Кр. RX 13 PR '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати