X
Бігові лижі Fischer Transnordic 66 Easy Skin Xtralite '23
Купити

Бігові лижі Fischer Transnordic 66 Easy Skin Xtralite '23

Код товару: 016 295
Артикул: N55021V
11 592.00 грн
14 489.81 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Transnordic 66 Easy Skin Xtralite — Абсолютна класика серед беккантрі-моделей отримала нове ім'я. Ці перевірені часом улюблені експедиційні лижі також мають новий, більш легкий дерев'яний сердечник для легшого підйому і контролю при такому ж рівні міцності. Класична вузька форма і сталеві канти роблять його надійним супутником в будь-яких подорожах, від умов експедиції до подорожей за помірної місцевості. Додатково є можливість використовувати камус Easy Skin.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Backcountry
Геометрія, мм 66-54-61
Сердечник Air Tec Steel Edge
Ростовки, які випускаються, см 180-210 (5cm)
Вага, г 1.730 g / 200 cm
Рік 22-23
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Tec Steel Edge - Повітряні канали в поєднанні з новими, дуже легкими породами деревини. Такі серцевини з оптимізованою вагою застосовуються для лиж зі сталевими кантами.


Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


Speed Grinding - Нова універсальна структура, яка нанесена каменем, забезпечує найкраще ковзання за будь-яких погодних умов.  • Steel Edge - Вузький стальний кант по усій довжині лижі забезпечує найкращий контроль на будь-якій поверхні.  • Конструкція Nordic Rocker Camber - Конструкція туристичних лиж у якій в момент задавлення колодки відбувається розвантаження носка і лижа не заривається у сніг, що забезпечує хорошу керованість.  • Easy Skin - Kомбінація липкої основи і системи click-in - дозволяє швидко прикріпити камус, щоб забезпечити надійне тримання на складному рельєфі, і легко зняти його там, де він не потрібен.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Transnordic 66 Easy Skin Xtralite '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати