X
Fischer Twin Skin Pro NIS '17
Купити

Fischer Twin Skin Pro NIS '17

Код товару: 239 563
Артикул: N26916
4 988.07 грн
7 586.70 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Класична модель лиж з камусом для активних любителів. Махеровой камус забезпечує прекрасне зчеплення зі снігом в широкому температурному діапазоні. Дві смужки камуса розташовані на різній висоті, що забезпечує прекрасне ковзання і зчеплення зі снігом в широкому температурному діапазоні.

Нагороди:Серія Classic
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Tec Basalite
Ростовки, які випускаються, см 182-207
Вага, г 1.330 г /197
Рік 16-17

  • Air Tec Basalite - Система повітряних каналів у поєднанні з породою легкого дерева дозволяє знизити вагу лижі. Волокна вулканічного базальту полегшують вагу і дозволяють зберегти робочі характеристики.


  • Classic 812 - Конструкція класичних лиж з довшою і динамічною зоною колодки для мінімізації стирання мазі тримання при ковзанні. Оптимально працює як в холодних, так і в теплих погодних умовах.  • Power Layer - Надзвичайно легке ламінування, під високим тиском усієї поверхні товщиною 0,2 мм. Ламінат містить натуральні волокна і смоли. Завдяки цьому помітно знижується вага лиж.


  • Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.


  • Speed Grinding - Нова універсальна структура, яка нанесена каменем, забезпечує найкраще ковзання за будь-яких погодних умов.  • Twin Skin - Дві окремі смужки камуса поглиблені в зоні колодки, таким чином, вони не перешкоджають ковзанню під час прокату. У той же час, камус виконаний з 100% махеру, забезпечує прекрасне тримання навіть в умовах льоду і жорсткої траси. Завдяки тефлоновому покриттю камус практично не вбирає вологу і не замерзає.


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Twin Skin Pro NIS '17


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати