X
Бігові лижі Fischer Twin Skin Race Medium IFP '22
Купити

Бігові лижі Fischer Twin Skin Race Medium IFP '22

Код товару: 239 593
Артикул: N20519
Доставка 1-4 дні
11 880.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fischer Twin Skin Race Medium IFP — із камусом забезпечує стабільне і ефективне зчеплення з надзвичайно твердим снігом і льодяними трасами, що дає реальну перевагу в продуктивності. Легка і стійка конструкція Air Core забезпечує стабільність на високих швидкостях.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Race Classic
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Core Basalite Pro
Ростовки, які випускаються, см 187-207
Вага, г 1.190 г / 197
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Air Core Basalite Pro - Нове покоління сердечників, зроблено з додаванням волокон вулканічного базальту, який знижує вагу лиж і забезпечує відмінну еластичність в будь-яких погодних умовах.


  • Cfc – Computer Flex Control - Для спортсменів. Комп'ютерний контроль жорсткості мінімізує різницю між лижами у парі, визначаючи їх остаточний вигин та жорсткість. Це гарантує найкращі показники відштовхування та тримання у підйом.  • Classic 812 - Конструкція класичних лиж з довшою і динамічною зоною колодки для мінімізації стирання мазі тримання при ковзанні. Оптимально працює як в холодних, так і в теплих погодних умовах.  • Finish First - Узагальнююче поняття технологій, пов'язаних з обробкою ковзної поверхні: починаючи від шліфування, закінчуючи нанесенням структури і заливкою базовим парафіном.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Precision Pairing System - Автоматичний підбір лиж в пару за схожими параметрами - вимірювання проводяться в статиці і динаміці, що збільшує точність підбору.


  • Prewaxed - Підготовка ковзної поверхні флуоромісними гарячими мазямм Swix з допомогою інфрачервоного випромінювання. Найкращі характеристики ковзання, захист від бруду та окислення.  • Twin Skin - Дві окремі смужки камуса поглиблені в зоні колодки, таким чином, вони не перешкоджають ковзанню під час прокату. У той же час, камус виконаний з 100% махеру, забезпечує прекрасне тримання навіть в умовах льоду і жорсткої траси. Завдяки тефлоновому покриттю камус практично не вбирає вологу і не замерзає.


  • Dtg World Cup Plus - більш глибока структура, наноситься з використанням натурального алмазу та ідеальна для теплої погоди і умов мокрого снігу при температурі -5 °C і вище.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Fischer Twin Skin Race Medium IFP '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати