X
Fischer Xc Sport Black '20
Купити

Fischer Xc Sport Black '20

Код товару: 244 598
Артикул: S23517
Доставка
1 470.00 грн
2 235.42 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Fischer Xc Sport Black Для прогулянок на лижах. Комфортна модель з підошвою середньої жорсткості, практичною шнурівкою та зручною колодкою. Широке розкриття черевика і практична петля на п'яті полегшують вдягання/знімання черевиків.

Серія Sport
Система кріплення NNN
Підошва TURNAMIC® Touring
Рік 19 - 20
Вага, кг 400 /42

  • Fischer Fresh - Fischer Fresh припиняє неприємні запахи, надаючи вам свіжість всередині лижного черевика з приємним запахом і відчуттям всередині.

  • Turnamic Touring Sole - Підошва для класичної техніки. Плоска конструкція забезпечує безпечну прогулянку по трасі і хороший баланс на лижах. Гнучкі канавки і м'яка підошва забезпечують плавний удар. Профіль не ковзає та самоочищається. Зносостійка суміш матеріалів 1K-Desmopan® довговічна і діє як ізолюючий шар від холоду.

  • Boot Fit Concept (або Sport Fit Concept) - тип колодки для спортсменів любителів: комфортний і зручний черевик. Покращена стійкість, захист від вологи і холоду.

  • Easy Entry Loops - широке розкриття черевика та практична петля на п'ятці полегшують надівання та зняття черевиків.


  • Internal Molded Heel Cap - Анатомічно сформований внутрішній каблук. Дуже легкий та має властивості індивідуального термоформування.


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Xc Sport Black '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати