X
Fischer Xc Sport Black
Купити

Fischer Xc Sport Black

Код товару: 244 598
Артикул: S23517
2 235.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів
Товар відсутній

Fischer Xc Sport Black Для прогулянок на лижах. Комфортна модель з підошвою середньої жорсткості, практичною шнурівкою та зручною колодкою. Широке розкриття черевика і практична петля на п'яті полегшують вдягання/знімання черевиків.

Серія Sport
Система кріплення NNN
Підошва TURNAMIC® Touring
Рік 19 - 20
Вага, кг 400 /42

  • Fischer Fresh - Fischer Fresh припиняє неприємні запахи, надаючи вам свіжість всередині лижного черевика з приємним запахом і відчуттям всередині.

  • Turnamic Touring Sole - Підошва для класичної техніки. Плоска конструкція забезпечує безпечну прогулянку по трасі і хороший баланс на лижах. Гнучкі канавки і м'яка підошва забезпечують плавний удар. Профіль не ковзає та самоочищається. Зносостійка суміш матеріалів 1K-Desmopan® довговічна і діє як ізолюючий шар від холоду.

  • Boot Fit Concept (або Sport Fit Concept) - тип колодки для спортсменів любителів: комфортний і зручний черевик. Покращена стійкість, захист від вологи і холоду.

  • Easy Entry Loops - широке розкриття черевика та практична петля на п'ятці полегшують надівання та зняття черевиків.


  • Internal Molded Heel Cap - Анатомічно сформований внутрішній каблук. Дуже легкий та має властивості індивідуального термоформування.


Рейтинг товару


Відгуки про Fischer Xc Sport Black


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати