Fizan

ІСТОРІЯ
Фінкаті (1913-2013) заснував компанію Fizan в 1947 році і першим на ринку став виробляти лижні палиці з алюмінію в той час, коли, сталь і бамбук були основними матеріалами для їх виробництва. Все, що було далі, як то кажуть, належить історії.
У наступні роки, постійно інвестувавши в технології, дослідження та розвиток, компанія Fizan змогла стати лідером на ринку лижних і трекінгових палиць. Пристрасть до якості і дизайну допомогла компанії міцно влаштуватися в області Венето (в годині їзди від Венеції). В останні 15 років ця пристрасть нарівні зі наслідуванням традицій і пошуку інновацій залишалися не менш важливими для компанії під керівництвом онука Андреа Дзальтрона.

ТУРБОТА ПРО НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ І ЗДОРОВ'Я
Компанія Fizan завжди приділяє особливу увагу навколишньому середовищу і повторному використанню матеріалів. Вкладає значні кошти в альтернативне джерело енергії - фотоелектричну систему (близько 50 КВ потужності). Що дає близько 60% всієї необхідної електроенергії і дозволяє уникати щорічного викиду в атмосферу близько 35.000 кг вуглекислого газу. Крім того гарантує, що вся продукція з маркуванням «Зроблено в Італії» відповідає всім європейським стандартам якості, в тому числі забороні на використання небезпечних хімічних речовин в процесі виробництва.

ЯКІСТЬ
У більшості продукції Fizan, використовує алюміній і вуглепластикові волокна, які є основною частиною продукції. З цієї причини Fizan використовує тільки високоякісні, найміцніші і довговічні матеріали. Всі три алюмінієвих сплави (7001-7075-6013), що застосовуються у виробництві поставляються тільки сертифікованими постачальниками. Вуглепластик (карбон) який використовується у виробництві палиць гарантує прекрасне поєднання легкості і міцності кінцевого продукту. Маркування розмірів на телескопічних палицях нанесена за допомогою лазерної технології.

Детальніше на сайті виробника: Fizan.it