X
Палки для скандинавської ходьби Fizan Carbon Pro
Купити

Палки для скандинавської ходьби Fizan Carbon Pro

Код товару: 748 202
Артикул: S20 CA07
Доставка 1-3 дні
2 799.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Fizan Carbon Pro - професійна модель палиць. Модель виготовляється з авіаційного алюмінію і карбону.

Матеріал нижньої секції: 80% карбон - матеріал з переплетених ниток, що містять вуглецеве волокно 80%, розташоване в матриці з полімерних смол 20%.

Матеріал верхньої секції: Alu 7075-T6-F56 (сплав Al-Zn-Mg-Cu) - дуже міцний і водночас дуже легкий сплав, який широко використовується в літакобудуванні та автомобілебудуванні. По міцності, що досягається на одиницю маси, Alu 7075-T6-F56 перевершує міцну сталь і сплави титану.

Система фіксації Lever Locking System: компактна, легка і високоефективна система фіксації нижньої й верхньої секції. Lever Locking System забезпечує безпечну і надійну фіксацію навіть з мінімальною силою блокування (регулюється).

Особливості:
  • Діаметр секції: 16/14 мм.
  • Зменшені розміри і вага зберігають ідеальний баланс палиці.
  • Руків'я: Bidensity Cork Rubber Grip з системою FR3 Strap System.
  • Твердосплавний наконечник типу «кіготь».
  • Гумовий захисний наконечник: Nordic.
  • Розмір палиці: 105-130 см.
  • Вага однієї палиці: 185 м


Матеріал: Alu 7075-T6-F56 / 80% карбон
Рукоятка: Nw grip + FR3 Air
Темляк: -
Наконечник: N35 race carbide tip
Кільця, мм. +
Довжина, см. 105-130 cm
Кількість секцій, шт. 2
Діаметр, мм. 16/14 mm
Вага, г. 185 -1 шт.
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Палки для скандинавської ходьби Fizan Carbon Pro


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?
До вибору атрибутів для нордичної ходьби варто підійти дуже серйозно: від цього залежить, якими зручними будуть палиці і наскільки результативним стане їх використання.

Під час ходьби рука робить рух вперед на 45 градусів і назад - це постійний активний рух. Тренуємося тим що відштовхуємося палицями роблячи крок вперед зусиллям рук. Палки нам потрібні невагомі, легенькі, як пір'їнки - оскільки ми тренуємося не тим що тягаємо палиці, а тим що працюємо з власною вагою.

Матеріал
Саме від матеріалу залежить, наскільки зручним і безпечним буде експлуатація палиці.

Палки для нордичної ходьби - легкі, їх виробляють з алюмінію, скловолокна і інших композитних матеріалів. Алюмінієві палиці важче карбонових, але коштують на порядок дешевше. Палки для Скандинавської ходьби які робляться зі скловолокна з додаванням карбону надають їм поперечну жорсткість, пружність і міцність. Карбон надає палицям пружність, це зроблено для того щоб палки гасили удари і водночас підштовхували вперед, все це робить ходьбу безпечною для суглобів.

На паличках ходьби може бути вказаний карбоновий індекс, наступного виду «CL200» це означає, що 20% матеріалу палички становить карбон (вуглепластик підвищеної міцності). CL1000 означає, що паличка на 100% складається з карбону. Чим вище цей індекс, тим жорсткіша і міцна паличка. Такі палиці - це дороге спортивне обладнання професійного класу для виконання вправ з бігом і серіями додаткових вправ.

Конструкція
Залежно від будови, виділяють два основних види палиць: фіксовані і телескопічні. Обидві модифікації мають як плюси, так і мінуси.

Фіксовані - це надійність легкість і зручність використання. З мінусів потрібно відзначити високу ціну, а також те, що вони створюють деякі незручності при перенесенні. Телескопічні палки в силу своєї конструкції набагато важчі палиць фіксованої довжини, але при попаданні піску та води механізми ламаються і перестають фіксуватися.

Телескопічні можна використовувати для будь-якого віку, включаючи дітей, так як їх легко відрегулювати. Займають мало місця при транспортуванні і все це за невисоку вартість. Важливо щоб палиці були гнучкі та пружні щоб підштовхувати Вас вперед, та гасити удари. Телескопічні виходять важкі і не гнуться через складну конструкцію. Складні палички, так само робляться з алюмінію або композитних матеріалів. Якщо палички композитні, то вони практично аналогічні фіксованим, їх стержень пружинить. При виборі алюмінієвих слід звернути увагу на наявність системи антишок (погашення ударів). Це означає, що в одну секцію паличок вмонтовані пружини, які виконують роль амортизаторів. Вони працюють як пружний, композитний стрижень в фіксованих паличках, створюють комфорт при ходьбі і компенсують ударне навантаження. При ходьбі, палички з з цією системою, можуть бути трохи гучнішими, прислухавшись можна почути постукування, це робота пружинок. Але однозначно з такою системою краще, ніж без неї.

Довжина
Дуже важливо правильно підібрати довжину палиць. Якщо вони будуть не за розміром, то можуть викликати болі в спині або в колінах, спровокувати погіршення статури.

Довжину палиць визначають за формулою: зріст людини в сантиметрах множать на коефіцієнт 0,68. Тобто при рості 185 см (185 * 0,68 = 125,8) потрібні палиці довжиною 125 см. - це ідеальна для вас висота палиці. Можна використовувати ще один спосіб щоб визначити, чи відповідає атрибут по довжині: поставити палицю на носок ноги. Якщо довжина підходяща, рука, що тримає її, зігнеться під прямим кутом.Наконечник
Сам наконечник має форму нігтя, що дозволяє пересуватися по льоду, снігу, камінню. Для пересування по таких поверхнях, як асфальт, або бетон на металеві наконечники надягають гумовий наконечник. Ходити без нього по асфальту не тільки не зручно, але є руйнівно для твердого наконечника палички. Якщо паличка погано пружинить, м'який наконечник може значно поліпшити її амортизацію. Наконечники обов'язково повинні бути в комплекті з паличками. Зазвичай їх вистачає на сезон. Але в складних умовах, з високою інтенсивністю навантаження їх може вистачити на один серйозний похід. На щастя, наконечники можна придбати окремо.

Для подорожей по сипучим поверхнях - піску і снігу - передбачено спеціальне кільце, що не дозволяє палицям провалюватися.

Ручка і темляк
Спеціальної форми ручка і темляк (рукавичка) дозволяють правильно робити рух рукою, надійно фіксуючи кість руки для цього на ньому є велика кількість регулювань.

Важливою відмінністю палиць для скандинавської ходьби від інших є спеціально розроблений темляк-рукавичка або темляк-капкан - це широкий ремінець, що охоплює всю кість руки. Темляк-рукавичка чудово підтримує зап'ястя і дозволяє при ходьбі відпускати палицю після кожного удару. Виробники палиць для скандинавської ходьби зазвичай випускають темляки різних розмірів. Крім того, темляки мають позначення L і R для лівої і правої руки відповідно.

Деякі моделі палиць комплектуються знімними темляками, що забезпечує додаткову зручність: Ви можете з легкістю від'єднати темляк від палиці, щоб взяти пляшку води, відповісти на телефонний дзвінок або зробити комплекс вправ.

Ручки палиці повинні бути тонкими крім того ергономічної форми, виготовляються з різних матеріалів. У простіших моделях використовується пластик з прогумованими вставками. У моделях класом вище ручка має коркову вставку, вона забезпечує обігрів руки і ідеальне зчеплення з рукою. Не слід купувати палиці з пластмасовою рукояткою: від поту такі ручки стають слизькими.

І на завершення!
Правильна довжина, легкий гнучкий довговічній наконечник і степінь віддаленості тренування від будинку - ось від чого відштовхуються вибираючи собі скандинавський інвентар. Адаптований розмір, хороші робочі характеристики палок в поєднанні з правильною технікою ходьби дозволять задіяти 90% м'язів, спалити на 50 ккал більше, чим при звичайній ходьбі. Аеробіка навантаження поліпшить роботу легень і серця, виправить постанову, поліпшить координацію. Шия, плечі, хребет і суглоби не тільки не постраждають, але й стануть нормально функціонувати.

Вдалих прогулянок та результативної ходьби!...


Oчистити все
Застосувати