X
Трекінгові палки Fizan Voyager Green
Купити

Трекінгові палки Fizan Voyager Green

Код товару: 751 397
Артикул: S17 6307
1 399.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Fizan Voyager Green - Надійні та міцні палиці виготовлені безпосередньо за спеціальним інноваційним технологіям, а також відповідають всім завданням і вимогам. Застосування такої продукції гарантує абсолютну безпеку та ефективність. Система блокування Flexy Locking System і висока якість продукції гарантує надійність фіксації. Палки для трекінгу даної моделі поза конкуренцією за всіма показниками.

Особливості:
  • Матеріал палиці: сплав алюмінію 6013 серії
  • Матеріал руків'я: Гума
  • Матеріал темляка: нейлон
  • Матеріал наконечника: карбід
  • Робоча довжина: 69 - 140 см
  • Система фіксації колін: Flexy Locking System 
  • Діаметр кілець : 50 мм
  • Вага, г: 250 (однієї палиці)
  • Країна виробник продукції - Італія.


Матеріал: Alu 6013
Довжина, см 69 - 140
Діаметр, мм 16/14
Вага, г 500 пара
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Трекінгові палки Fizan Voyager Green


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?

В поході коли рельєф місцевості постійно змінюється і відповідно змінюється частота кроку трекінгові палки послужать додатковою опорою яка підвищить стійкість а також дозволять значно розвантажити суглоби та мускулатуру нижньої частини тіла. При чому повна розгрузка набуває сили при використанні двох трекінгових палок. Розвантажуючи м'язи та суглоби палки допоможуть збільшити швидкість руху і відповідно збільшити дистанцію пройдену за день.


ПІДГОНКА ДОВЖИНИ ТРЕКІНГОВИХ ПАЛОК ПІД РІСТ КОРИСТУВАЧА


Ідеальна підгонка довжини при використанні їх на рівних відрізках проводиться наступним чином: при прямому положенні тіла кут між передпліччям і плечем руки яка тримає палку повинен складати приблизно 90 градусів.

Послідовність встановлення довжини трекінгових валок:

спершу повністю до відмітки «Stop Max» витягується і фіксується нижній сегмент трекінгової палки, подальше регулювання довжини відбувається за допомогою переміщення других сегментів палки.


ТЕХНІКА РОБОТИ З ПАЛКАМИ


В загальному рух рук при роботі з палками відповідає вродженим рухам рук при нормальній хотьбі без палок.

На підйомах палки дають можливість задіяти верхню частину тіла. В залежності від крутизни підйому довжину палок можна зменшувати.

На спусках основним правилом регулювання довжини палок буде наступне: палки повинні мати таку довжину, щоб при хотьбі не доводилось горбитись тобто, щоб тіло залишалось по максимуму в прямому положенні.

При траверсній хотьбі довжина палок буде різною — більш коротка палка зі сторони схилу, довга в протилежній руці.


СЕКЦІЇ ТА СЕГМЕНТИ


Телескопічна трекінгова палка складається в основному з 3-х секцій виготовлених з безшовних гладкостінних трубок різного діаметру. В основному круглої форми, але буваєть і овальні. Довжина палки у витягнотому стані в основному складає 140-150 см, а у складеному стані 40-50 см. На секціях нанесені мітки з кроком 5 см, які дозволяють запам'ятати встановлену довжину. Спеціальні мітки (Stop; Max; Limit; і т.п.) означають максимальну довжину секції.


ЗАМКИ


Для фіксації довжини телескопічних палок на даний момент використовують 4 види фіксацій.

Перший тип — це розташований в середині палки пластмасовий дюбель, котрий при обертанні секції розширяється і щільно прижимає суміжні секції між собою.

Другий тип — відкидний пластмасовий ричар розташований на зовнішній стороні секції палок.

Третій тип — фіксатор кнопковий замок, проте він використовується тільки між двома нижніми секціями.

Четвертий тип — система «Snap Lock» на відміну від інших систем ця система дозволяє регулювати довжину палок не відпускаючи рукоятки.


АМОРТИЗАТОРИ


Для зменшення ударної сили на суглоби рук в трекінгових палкахх використовують амортизатори. В яких функцію амортизування виконують, або сталева пружина, або еластомер, або комбінація пружини і еластомеру.


РУКОЯТКИ


Рукоятки для палок виготовляють з натурального каучуку, поліуретанової, або етилвінлацетатної піни, натурального корка, або комбіновані з корка і каучука. Темляки на рукоятках палок виготовляють з нейлону, або неопрену інколи темляках використовують флісові підкладки.

Наконечники палок виготовляють з твердосплавних матеріалів — карбід-вольфраму.


КІЛЬЦЯ


Кільця які використовують в основному на снігу, дуже мякому грунті, або на легких ссувах, а також втулки в які вбудовані наконечники палок виготовляють з спеціальної корозостійкої пластмаси. Кільця входять в комплект до палок але в продажі є також кільця збільшеного діаметру.Oчистити все
Застосувати