X
Намет Fjord Nansen Tromvik I
Купити

Намет Fjord Nansen Tromvik I

Код товару: 014 853
Артикул: fn_32244
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Fjord Nansen Tromvik I - Надлегкий просторий одномісний намет із внутрішньою рамою від Fjord Nansen. Він дуже функціональний, тому на нього значний попит. Його виготовляють з новітніх матеріалів, які відрізняються невеликою вагою та довговічністю. Структура каркаса – 2Y, він схожий на Tordis. Завдяки цьому в спальні стає більше місця, адже нахил стін істотно зменшується, якщо порівнювати з класичним іглу. У каркасі додатково встановлена поперечина, через яку бічні стінки практично приймають вертикальне положення. Таким чином, в наметі з'являється більше простору для однієї людини. Можна зручно сидіти в ньому, що зустрічається доволі рідко в одномісних варіантах. Намет виконаний у класичному дизайні. Він призначений для активного відпочинку на природі.

Особливості:
 • намет дуже просторий – одній людині там буде надзвичайно комфортно
 • 1 тамбур і 1 вхід
 • глухий тамбур – пройти в нього можна через отвір за межами основного входу (там зручно залишати взуття, рюкзак або інші речі)
 • можна облаштувати спальню в тропіках
 • кишені й гачки всередині спальні, завдяки яким можна підвісити речі, наприклад, ті, які призначені для прання
 • якісні матеріали, у яких підвищені показники міцності
 • рама з дюралюмінію забезпечить стійкість конструкції
 • ламіновані шви також роблять намет максимально міцним
 • матеріал тропіків зовні має силіконове покриття для практичності
 • ви зможете встановити намет швидко та плавно
 • окремий чохол для намету, кілочки й рама йдуть у комплекті
 • всі мотузки дуже яскраві, щоб їх було добре видно
 • в жаркому кліматі можна облаштувати спальню
 • простір спальні повністю автономний (кілочки не використовуються) – його можна встановлювати як антимоскітну сітку навіть на твердій поверхні, наприклад, в приміщенні
 • легко і швидко сушиться від конденсату, який утворюється вночі

Технічні характеристики:
 • Кількість осіб: 1
 • Загальна вага: 1500 г
 • Розміри спальні: 220х70/48 см
 • Висота спальні: 95 см
 • Розміри вестибюля (довжина-ширина в найширшій точці): 220х60 см
 • Розміри після складання: 43х11 см
 • Тент: 15D NYLON RIPSTOP, покритий PU, водяний стовп 3000 мм
 • Спальня: 30D NYLON RIPSTOP
 • Підлога: 70D NYLON RIPSTOP, покритий PU, водяний стовп 6000 мм

Кількість людей 1
Вага повного комплекту, кг 1.5
Вага без кілків і упакування, кг -
Каркас Алюміній 7001 Т6
Зовнішній тент 15D NYLON RIPSTOP, покритий PU, водяний стовп 3000 мм
Підлога 70D NYLON RIPSTOP, покритий PU, водяний стовп 6000 мм
Внутрішній намет 30D NYLON RIPSTOP
Спальне місце, см 220 х 70, висота 95
Колір внутрішнього намету Пісочний
Колір зовнішнього намету Зелений
Гарантія 24 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Намет Fjord Nansen Tromvik I


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Буває достатньо одного походу з неякісним або морально застарілим наметом, щоб назавжди відбити у людини бажання ходити в гори взагалі. Цим пояснюється велика кількість туристів, які поміняли прекрасні ранкові краєвиди мальовничих гір на "гламурні” сільські садиби, отже намет це основний елемент похідного життя.

намет для туризму

ТИПИ НАМЕТІВ
Найкращі характеристики серед наметів мають штурмові, для ”альпійського стилю сходження”, коли намет упродовж усього маршруту несуть з собою, основною вимогою до нього є вага.

Якщо намет призначається для влаштування базової стоянки вага його буде (трохи) більш як 7-8 кг, запас міцності повинен витримувати довготривале навантаження в вигляді вітру і опадів, це вже як правило багатомісні експедиційні намети.

Ви бувалий турист і ходили в похід всерйоз та надовго придивіться собі двошаровий каркасного типу намет.Тканина верху повинна витримувати 3000 мм водяного стовпця, а непромокаєме дно туристичного намету повинно бути дійсно надійним.

Трекінговий намет це коли ваші вилазки на природу обмежуються походами вихідного дня, нетривалими турзлетами або фестивалями. Тут підійде навіть одношаровий намет типу ”двухскатка”, хоча можна підібрати більш надійний двошаровий варіант. Кемпінговий намет використовується любителями довготривалого відпочинку на природі, тут важливо і водонепроникність і великий внутрішній простір.

Існують також спецнамети для певного типу використання: для риболовлі, велосипедні, для водного туризму і.т.д, кожен з яких має свої специфічні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ НАМЕТІВ.
Конструктивно намети діляться на "півсфера”та їх різноманітні модифікації, вони прекрасно протистоять вітру. Другий вид це ”півбочка”перевагою яких є великий корисний об'єм.

ЗОВНІШНІЙ ТЕНТ
При виборі намету обов'язково зверніть увагу на позначення тканини тенту.
Rip stop, taffeta - переплетення, де через певну кількість ниток вплетена більш груба нитка.
Polyester, Poly - поліестер.
Nylon-нейлон
Ден(denie) - товщина ниток які беруть участь у переплетені (наприклад 75D )
Thread Count - це сумарна кількість ниток в квадратному дюймі (наприклад 210Т - значить 210 ниток).
PU - поліуретанове покриття(як правило наноситься на внутрішню сторону тканини).
PU/SI - поліуретан плюс силікон який наноситься на внутрішню або зовнішню сторону тканини.
W/R - водовідштовхуюче покриття верху тканини.
 
Тенти виготовляються з легких матеріалів: поліестеру, нейлону або поліаміду, щільність яких обумовлює міцність тканини на розрив, а також і вагу намету. Поліестер дещо легший, ніж нейлон і стійкіший до ультрафіолетових променів, але і менш довговічний.

Водонепроникність тканини вимірюється в міліметрах висоти водяного стовпа, що тисне на поверхню. Непромокаючою може вважатися тканина з показником не менше 1500 мм (стандарт DIN для водонепроникних тканин). Враховуючи зношення та старіння тканин, бажано, щоб тент і дно мали від 3000 мм і вище, звичайно чим більше, тим краще.

ВНУТРІШНІЙ НАМЕТ
Він захищає нас від потоків конденсату з зовнішнього тенту, який виникає в випадку перепаду температури або підвищеної вологості. В дешевих наметах для виробництва внутрішнього тенту використовують бавовняні тканини, вони добре дихають екологічно чисті, але швидко зношуються. Краще всього коли в наметі нейлоновий внутрішній тент з Rip Stop, також використовується Polister, бажано щоб цих два матеріали мали водовідштовхуючу пропитку, але навіть в цьому випадку потрібно ретельно просушувати намет, для запобігання утворенню неприємного запаху. В більшості виробники наметів, внутрішній тент роблять у світлих, пастельних тонах.
 
КАРКАС
Каркас призначений для надання форми намету та його підтримки, він повинен бути міцним, жорстким та пружним, і при цьому ще легким. Його в основному виготовляють з двох матеріалів фібергласу та алюмінію (сплав алюмінію різних марок). Фіберглас це композитний матеріал (скловолокно просочене епоксидною смолою). Порівнюючи їхні характеристики можна сказати, що алюміній є дещо жорсткішим, пружність склопластикових трубок абсолютна (тобто вони ламаються без кінцевої деформації), у алюмінієвих трубок при правильній експлуатації кінцева деформація можлива. Міцність та надійність трубок з двох матеріалів початково однакові, але в процесі експлуатації фібергласові дуги мають властивість погіршуватись під дією температури та зовнішніх факторів. Фібергласові є більш важкими і добре підходять для легкого походу, дорожчі алюмінієві дуги використовуються для наметів з більш складними умовами експлуатації.

КРІПЛЕННЯ ТЕНТУ
Існує два способи кріплення тенту та внутрішнього тенту. Варіант перший: каркас може бути ззовні тенту і кріпитись до нього через кишені, внутрішній тент підвішується до намету. Цей варіант встановлення легшим, намет можна встановлювати під дощем чи сильним вітром при цьому внутрішній намет не промокає. Другий варіант: каркас встановлюється в кишені, або вішається на гачки внутрішнього намету, а тент натягується зовні. Кількість відтяжок, які потрібні для підвищення вітростійкості намету: більше краще, коли кожна грань має три відтяжки (дві з яких суміжні).

ДНО
Дно - це основа намету, воно знаходиться в самому жорсткому режимі експлуатації і якщо воно не промокне значить спальник та інші речі залишаться сухими. Основною групою тканин для матеріалу дна є поліестер та нейлон. Друга група-армований поліетилен або поліпропілен ці тканини є більш жорсткими та важкими, до їх плюсів можна віднести високу щільність, стійкість до стирання та абсолютну водонепроникність.

СПІДНИЦЯ
Спідниця - це смужка тканини по периметру намету, яка прилягає безпосередньо до землі. Наявність спідниці необхідна при використанні наметів зимою в горах, або просто при низьких температурах. Це і додаткове утеплення відсутність протягу з боку і з низу, можливість додатково закріпити намет засипавши спідницю снігом.

ТАМБУР
Тамбур - місце при вході між тентом та внутрішнім наметом, дуже корисна річ де можна складати всі особисті речі, розмістити туристичну кухню, а в більших тамбурах можуть переночувати та ваші друзі.

ВЕНТИЛЯЦІЯ
Наявність продуманої системи вентиляції обов'язкова умова для віднесення намету до розряду хороших. На якість вентиляції впливає кількість віддушин в тенті, наявність спідниці, матеріал внутрішнього намету та кількість вставок з сітки.

ВХОДИ
В теперішніх наметах переважно є два входи, другий вхід використовується при повному завантаженні тамбура також для провітрення в спекотну погоду. Входи можуть бути на блискавці або на затяжці типу тубус. Вхід внутрішнього намету частіше за все дублюється протимоскітною сіткою.

Вдалих сходжень та незабутніх вражень !...

Oчистити все
Застосувати