Fuse
 Pro Feet - один з провідних виробників спортивного функціонального одягу для професійних спортсменів і людей, що займаються активними видами спорту: предметів білизни (відомих як лінія функціональної білизни T. Ess, шкарпеток, а також мультифункціональних головних уборів Head (аналогів Buff).
 
 Компанія Pro Feet була заснована Хільтрудом Вайман. Виробничі потужності компанії з моменту заснування і по сьогоднішній день розташовані в Баварії. Продукція Pro Feet продається по всьому світу, а також видається на 12 щорічних виставках світового рівня, таких як ISPO, EuroBike, Outdoor. У лютому 2009 року, саме на виставці Ispo, продукція компанії Pro Feet була представлена ​​під новим брендом Fuse We Dress You Win. 

 Продукція протестована професійними спортсменами, а також є невід'ємним елементом екіпіровки учасників міжнародних спортивних змагань. Функціональна білизна забезпечує відмінну анатомічну підгонку, відмінний відвід вологи і абсолютну повітропроникність. Вироби мають м'які плоскі шви, систему повітряних каналів, що гарантують ефективне відведення вологи, зони кондиціонування, які постійно підтримують оптимальну температуру, безшовні м'які манжети. Білизна ідеально підходить для занять всілякими екстремальними видами спорту, незамінна при великих навантаженнях.
   
Детальніше на сайті виробника: my-f.de