GSI Outdoors

GSI Outdoors - головне, що є в нашому житті, все інше другорядне.

Ну, все це почалося дуже давно, з деякої кількості відв'язних франко-канадських мисливців і пристойної кількості домашніх алкогольних напоїв. Щоб зробити цю довгу історію коротше, відразу перейдемо до справи. Вранці виявлялося, що від багаття залишилося всього трохи розпеченого вугілля, ділянка землі просочена кавою наскрізь, пара рваних і брудних спальних місць і дуже-дуже незрозумілий шматок лосятини, від якого несло бурбоном. З плином часу все більше і більше людей залишали свої зручні будинку в Старому Світі і відправлялися назустріч новим відчуттям в пустельних краях уздовж східного узбережжя. Протягом наступних двох століть спадщина цих божевільних мисливців і стало окрасою всієї західної частини карти північної Америки. Але головне, що це те саме що переходить спадщина простих радощів життя під відкритим небом, в єднанні з природою, яке впливає на нас і сьогодні.

Перенесемося в 1985 рік і зануримося в ту пронизану духом авантюризму атмосферу, яка свого часу змусила першопрохідців відправитися на захід. Невелика група однодумців з Британської Колумбії пройшла шлях вниз вздовж західного узбережжя до Сан-Дієго, де вони і заснували GSI Outdoors. Все починалося з кількох моделей синього емальового посуду і невеликої лінії аксесуарів для приготування їжі на відкритому вогні. GSI Outdoors продовжувала рости і розширюватися для розробки, виробництва, продажу і просування постійно розширюючої лінійки товарів що стає все більш і більш інноваційном. У міру зростання компанії Дон, Ян і Кеті Скотт прийняли рішення переїхати в Спокан, штат Вашингтон, де компанія і розташовується до цих пір. Сьогодні продукція GSI Outdoors поширюється по всьому світу, в той час як компанія продовжує розширювати асортимент продукції, і відома своєю високою якістю, технічними характеристиками, інноваційним дизайном, а перш за все, своєю любов'ю до активного відпочинку та пригод.

У GSI Outdoors визначають інновації не через використання нових матеріалів або впровадження ніколи раніше небачених новинок. Ні, компанія визначає інновації як створення унікальних, творчих і цікавих продуктів, які зміцнюють ті цінності, якими дорожить компанія. У GSI Outdoors пишаються своєю здатністю створювати нове і захоплююче з інших продуктів, які, як вважалося, вже не можуть бути поліпшені, змінені або які не стоять таких зусиль. У GSI Outdoors знають, що таке справжнє новаторство може прийти тільки від кінцевих користувачів продукції.

GSI Outdoors - це маленька, сімейна компанія. Ця свобода, яка знаходить своє втілення і в активному відпочинку, і дає нам можливість, щоб ми могли більш точно реагувати на потреби наших клієнтів, які люблять аутдор також, як і ми.

Детальніше на сайті виробника: gsioutdoors.com