Gabel

Компанія Gabel заснована в 1956 спортсменом-лижником Galdino Beltramello.
Gabel виробляє лижні, телескопічні трекінгові палки та палиці для скандинавської ходьби.

Застосування поліпшень і інновації робить Gabel світовим лідером у сфері технічної експертизи та дизайну.

Gabel постійно досліджує нові технології, які можуть бути застосовані до їх продуктів. Продукція компанії представлена ​​в 84 країнах.У 1997 Gabel почала виробляти повну лінію телескопічних палиць для туризму. Ця колекція була дуже добре зустрінута на Європейській Outdoor Show в Фрідріхсхафені. Сьогодні колекція Gabel для трекінгу продовжує свій успіх і представлена ​​у всьому світі.

В Італії Gabel продовжує бути лідером лижних аксесуарів. З 1978 до 1999 Gabel була ексклюзивним дистриб'ютором машин для лижного сервісу Wintersteiger, бувши другим за величиною дистриб'ютором цього бренду після Швейцарії.

У 1998 Gabel вирішила далі розвивати свою дистрибуцію, щоб збільшити продажі в весняно-літній період. З цією метою Gabel починає дистрибуцію SUUNTO і outdoor продукцію Recta

Сьогодні Gabel дуже сильно представлена ​​в лижному світі.

"Зроблено в Італії". Якість і дизайн зробили продукти Gabel популярними в усьому світі, ставши еталоном для високоефективного лижного спорядження. Кожен новий сезон приносить виклик Gabel, щоб поліпшити та розширити наявний широкий спектр якісних лижних палиць, шоломів і захисних масок.

Gabel удосконалює технологію своїх продуктів, залучаючись до повторного використання матеріалів, відходів і скорочуючи забруднення і шкідливий вплив на навколишнє середовище, вважаючи, що будь-яка діяльність людини та професійна діяльність повинні завжди бути засновані на етичному та відповідальному виборі.

Детальніше на сайті виробника:
gabelpoles.com