X
Лижні палиці Gabel HS-R Black Red
Купити

Лижні палиці Gabel HS-R Black Red

Код товару: 243 981
Артикул: 7009150091300
Доставка
1 263.00 грн
1 640.00 грн
Безкоштовна доставка від 1500 грн

Gabel HS-R Black Red — Завдяки легкості, надійності та безпеці палиці Gabel HS-R є найпопулярнішими гірськолижними палицями в асортименті виробника. Швидкість за відсутності контролю – це ніщо! Ергономічна рукоятка анатомічної форми та ремінь-рукавичка із системою подвійного регулювання та швидкого від'єднання дозволяють надійно утримувати палиці, контролюючи рівновагу та рух під час спуску, а головне забезпечують безпеку лижника, звільняючи руку від палиці при невдалому падінні. Gabel HS-R - лижні палиці для тих, хто по-справжньому любить захоплюючі відчуття від катання на гірських лижах відчуваючи при цьому себе в безпеці. Всі палиці Gabel мають розширену дворічну гарантію.

 

Made-In-Italy

Компанія Gabel, починаючи з 1956 року, виробляє одні з кращих лижних палиць, палиць для трекінгу і скандинавської ходьби, і може пишатися тим, що її продукція досі має маркування "Made in Italy", що підтверджує високу якість, передовий дизайн, і відповідність вимогам до професійної продукції. Компанія використовує тільки кращі матеріали і технології в своїй галузі, і щодня працює над тим, щоб користувачі продукції Gabel відчували перевагу, і були впевненими у своєму виборі.

 

Pro Lite

Pro Lite - лінійка лижних палиць для професіоналів, що поєднує малу вагу, відмінну ергономіку, і забезпечує чудову керованість та безпеку на високих швидкостях.

 

 

ALU5083ALU 5083 F45 - Секції палиць виробляються з алюмінієвого сплаву Alu 5083 F45 (сплав Al-Mg-Mn), міцність на розрив якого становить 4500 кгс/см2 (440 МПа). Завдяки міцності, високій антикорозійній стійкості, технологічності різання і невеликій вазі даний сплав отримав широке розповсюдження в спортивній галузі, і особливо для виготовлення трубчастих виробів, якими і є палиці. Будучи значно міцнішим, ніж широко відомий авіаційний алюміній Alu 6061, сплав Alu 5083 лише дещо поступається сплаву Alu 7075, однак вироби виконані з нього мають меншу вагу і вартість, що найчастіше може бути вирішальним фактором при виборі спорядження.

 

Biomatrix

Biomatrix II - ергономічність та легкість у рамках нової концепції комфорту під час занять лижним спортом. Ергономічна рукоятка, оснащена механізмом швидкого від'єднання ременя Click System, завдяки відсутності металевих деталей важить на 30% менше, ніж більшість рукояток, що вироблялись досі. Футуристична форма з наскрізними та напівнаскрізними виштамповками не тільки зменшує вагу, а й збільшує силу тертя з рукавичкою для надійного захвату.

 

Clock System

Click System - дія системи заснована на роботі важеля, який від'єднує ремінь від ручки при натисканні на кнопку, розташовану у верхній частині ручки. Ця система покликана забезпечити безпеку лижника при падіннях, оскільки при навантаженні понад 35 кг ремінець Click 3D звільняється від рукоятки палиці, запобігаючи травмам зап'ястя. Ремінець також легко від'єднується та приєднується примусово, а кнопка приводиться в дію одним легким натисканням пальця. Ремінь Click 3D оснащений подвійною системою регулювання та має достатню довжину для точної та надійної фіксації поверх рукавички. Система Click System легко розбирається і навіть у разі поломки важеля може бути замінена..

Характеристики:

 • Тип: унісекс
 • Призначення: гірськолижні
 • Вид: фіксованої довжини
 • Кількість секцій: 1
 • Діаметр секції: 18 мм
 • Матеріал: алюмінієвий сплав Alu 5083 F45
 • Рукоятка: 01/51 - Biomatrix II, PP + TPV (поліпропілен + термопластичний вулканізат)
 • Ремінець: 02/51 - Click 3D, у вигляді перчатки з подвійним регулюванням
 • Опорне кільце: 03/1-F - Power Race, незнімне, з морозостійкого пластика, діаметр 50 мм
 • Наконечник: 05/10 + 08/8 Ultra Light + Steel (высоковуглецева сталь, форма зворотного конуса)

 

Особливості:

 • Матеріал вставок на зовнішній частині рукоятки TPV (термопластичний вулканізат) на сьогоднішній день є найкращим полімерним матеріалом для виробництва довговічних рукояток лижних палиць. На відміну від термопластичних еластомерів TPE або TPR, що використовуються іншими виробниками, цей матеріал зберігає еластичність при низьких температурах, більш стійкий до високих температур, ультрафіолету, дії агресивних середовищ і механічних впливів.
 • Форма сталевих наконечників "зворотний конус" є найбільш універсальною як на підйомах до траси, так і на спусках, та забезпечує необхідне зчеплення з утрамбованим снігом та крижаною поверхнею.
 • Круглі отвори в опорних кільцях дозволяють з'єднати дві палиці разом для зручності транспортування
 • Опціональна можливість заміни ременя 02/51 - Click 3D на ремінь 02/19 World Cup click

Матеріал алюмінієвий сплав Alu 5083 F45
Ручка 01/51 - Biomatrix II, PP + TPV (поліпропілен + термопластичний вулканізат)
Пелюстки 03/1-F - Power Race, незнімне, з морозостійкого пластика, діаметр 50 мм
Наконечник 05/10 + 08/8 Ultra Light + Steel (высоковуглецева сталь, форма зворотного конуса)
Діаметр, мм 18
Рейтинг товару


Відгуки про Лижні палиці Gabel HS-R Black Red


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Як підібрати лижні палиці?

Вибір лижних палиць не можна недооцінювати. Лижні палиці поряд з лижами і лижними черевиками є головним інструментом лижника. Весь темп рухів лижника задається руками. Ноги працюють як би в парі з палицями. Тому вага і баланс лижних палиць є такими важливими. Просування по лижні приблизно на 50% залежить від поштовхів руками.

У палиць є свої функції і призначення. Вони потрібні для полегшення виконання поворотів, збереження і підтримання балансу під час спуску. Гірськолижні палиці допоможуть при пересуванні на пологих ділянках або при маневруванні. При проходженні спортивних трас палиці використовуються для стартового розгону, блокування держаків воріт. Вони допомагають утримати рівновагу і надають додаткову впевненість в складних ситуаціях на крутому схилі, горбах, незамінні при позатрасовому катанні. З їх допомогою простіше відстібнути кріплення, піднятися після падіння тощо…

Гірськолижна палиця складається з чотирьох основних частин: ручки(пластмасової або пластмасової в комбінації з гумою або пробкою), щоб тримати, темляка - петля або ремінець як його прийнято називати в народі, наконечника, щоб колоти, кільця(кільце або лапка), щоб палка не провалювалася в м'який сніг, і стрижня, щоб об'єднати все це в одне ціле. Ці елементи також вимагають уважного осмислення при покупці лижних палиць.

Основні складові на які варто звернути увагу при підборі палиць

  Довжина палиці .
Варто відзначити, що дуже важливо підібрати вірну довжину гірськолижної палиці - без цього не вийде хороша рівноважна стійка і спокійне положення верхньої частини тіла.

 Для підбору необхідної для Вас довжини візьміть вподобану модель. Станьте прямо на рівній жорсткій поверхні, коліна злегка зігнуті, переверніть палицю наконечником вгору а рукояткою до підлоги, відставивши її трохи вперед. Якщо взятися за палицю рукою під кільцем (рука паралельна підлозі), кут між плечем і передпліччям повинен бути близько 90 градусів, як це показано нижче на картинці. Ми наведемо рекомендовані довжини палиць для гірськолижників різного зросту:

Є спосіб підібрати палиці без примірки. Помножте свій ріст на 0.7.

 Техніка безпечного катання допускає похибку - довжина палиць може бути на три-п'ять сантиметрів більше або менше підібраного значення. Досвідчені лижники рекомендують брати палиці трохи (5-7 сантиметрів) довші. Такий підхід пояснюється тим, що палиця при катанні трохи потопає в снігу на кілька сантиметрів. Далі можна починати підгонку палиць скорочуючи їх на 1-1.5 см. При правильній довжині гірськолижних палиць лижник не повинен відчувати проблем при винесенні палиці вперед для уколу, при цьому відчувати як палиця "чіпляє" схил і допомагає тілу просунутися вперед над лижами.

 Однак з довжиною палиць важливо не переборщити, тому що чим вищі лижні палиці, тим вище руки підняті, і серцю складніше забезпечувати їх теплою кров'ю, відповідно руки більше замерзають.

  Ручкою називають ту частину палиці, за яку її тримають при катанні на лижах. Ручки можуть виготовлятися з різних штучних матеріалів - пластик, каучук, пробка, неопрен, поліуретанова піна або ЕВА. Кожен з матеріалів мають свій рівень зчеплення для комфортного тримання палиці в різних умовах, незважаючи на піт або опади. За пробку і неопрен зручно триматися навіть в мокрому стані. Ручки з пористих матеріалів залишаються "теплими", що дуже важливо в холодних вітряних умовах.

  Tемляк - ремінець, прикріплений до ручки палиці. Ремінець потрібен, щоб не втратити палицю, якщо вона вислизає з руки. Темляки мають функцію регулювання по довжині для підгонки петлі по повноті передпліччя. Регулювання темляка повинно бути таким, щоб рука відчувала підтримку знизу. Такий стан дозволяє отримати додаткову опору, а значить і більше прискорення при старті. Крім того, якщо розтиснути руку, палиця повисне на руці в найбільш безпечному положенні. Спортивні гірськолижні палиці оснащені темляками з функцією від'єднання, яка підвищує безпеку використання палиць на крутих схилах і великих швидкостях.

  Наконечником називається нижня частина палиці, яка контактує зі схилом. Зазвичай наконечники виготовляються з нержавіючих сплавів різної твердості. Залежно від форми вони бувають конусоподібні, "зубчаста коронка" і зворотний конус. У звичайних умовах найбільш поширеним і безпечним є наконечник зворотний конус. Для крижаного схилу переважно вибрати "зубчасту коронку". Конусоподібні зустрічаються рідше.

  Кільця . Якщо Ви катаєтеся тільки по трасі, то Вам не потрібні великі кільця. Ну а якщо ви вирішили освоїти фрірайд, і будете кататися по глибокому пухнастому снігу, то великі кільця на палицях Вам дуже знадобляться.

  Стрижень - основа гірськолижної палиці. Стрижні можуть бути виготовлені з матеріалів різного ступеня міцності. Найчастіше використовуються різні алюмінієві сплави, сплави на основі титану, карбону, скловолокно. Найбільш якісні палиці виготовляються зі складних комбінацій металу і композитних пластиків.

  Матеріали.
Палки випускають дуже багато фірм, з різних сучасних матеріалів: алюміній, вуглепластик (графіт), титанал. Але, тим не менше функціональність у них одна, а різні міцність, вага, діаметр і ціна. Якщо Ви початківець купите палиці, які вам зручно лежать в руці і подобаються по дизайну. Не варто купувати відразу карбонові палиці, так як вони дуже легкі, але бояться бічних ударів, і ви зможете їх зламати під час навчання.

  Алюмінієві лижні палиці, в залежності від виконання мають невелику вагу, досить жорсткі і досить надійні. Для любителів ці палиці мають величезну перевагу: якщо ненавмисно сів верхи на палицю або невдало впав - лижна палиця не ламається. Палка згинається.

  Композитні. У цю категорію потрапляють палиці зі сплавів скловолокна, карбону, графіту, смоли, бамбука і інших матеріалів. Виробництво таких палиць, як правило, дорожче алюмінієвих, що відбивається на їх ціні в магазині.

 Мінусом можна вважати те, що композитні гірськолижні палиці при ударі можуть розшаровуватися або взагалі ламатися на дві частини. Хоча, все залежить від складу стрижня і сили удару.

  Спортивні гірськолижні палиці
Спортивні лижні палиці мають конусоподібну форму з помітним зниженням діаметра від ручки до опорного елементу (зазвичай до 9 10 мм). Опорний елемент зазвичай невеликий за розміром, розрахований на підготовлену лижню. Щоб максимально прискорити і полегшити винесення лижної палиці під час руху, баланс лижної палиці намагаються змістити максимально близько до ручки, полегшивши нижню частину лижної палиці.

 Існують також спеціальні вигнуті палиці. Вигнуті палиці використовуються гірськолижниками-спортсменами для швидкісного спуску та слалому-гіганта. Висока швидкість - основне завдання таких змагань. Щоб знизити опір снігу, роблять супер швидкі лижі, для боротьби з опором повітря - супер слизькі костюми. Найсучасніші палиці для швидкісного спуску вигнуті по хитрій кривої, причому не в одній площині, а відразу в трьох.

Гірськолижні палиці для позатрасового катання

 Туристичні лижні палиці мають майже однакову товщину від ручки до опорного елемента. Така форма палиці має єдине призначення - максимальна міцність. Опорний елемент, виконаний у вигляді лапки або кільця досить великого розміру, розрахований на можливість відштовхування лижною палицею від пухкого снігу або погано підготовленої лижні.

  Телескопічні палки випускають для скі-туристів. Вони можуть регулюватися від 110 до 145 см. Такі палиці дорого коштують і не є необхідними, але при бажанні Ви можете їх собі придбати. Вам буде зручніше їх переносити, але доведеться кожного разу, збирати і розбирати їх.

 На довершення до вищесказаного, дуже раджу Вам звернути увагу на лижні рукавички. Лижні рукавички зовсім не дрібниця, а інтерфейс між Вашими руками і лижними палицями. І якщо Ви не мали саме спеціальних лижних рукавичок дуже раджу придбати. Ваші руки в них не будуть потіти, зовнішня сторона кісті не буде замерзати і продуватися зимовими вітрами, а внутрішня буде чіпко тримати ручку лижної палиці.

Oчистити все
Застосувати