Gerber

 Одного разу молодий Джозеф Гербер, будучи діячем в рекламному бізнесі, звернувся до майстра ножових справ, із замовленням на виготовлення 25-ти ексклюзивних ножів, які в свою чергу призначалися як сувенір партнерам по бізнесу. В результаті ножі майстра привели в захват їх володарів, а у Джозефа почався підсвідомий процес створення компанії Gerber Legendary Blades.

 У 1939 році Джозеф припинив займатися рекламною діяльністю і повністю поринув у роботу з налагодження власного виробництва ножів і створенню бренду. Незабаром ідея Джозефа була реалізована і завоювала собі найвище визнання в середовищі колекціонерів і майстрів ножової справи. Сьогодні Gerber Legendary Blades є великою організацією, яка у своєму активі має патенти розробки першокласних ножів і мультитулів, якими із задоволенням користуються мандрівники, мисливці і рибалки.

 Компанія Gerber на ножовому ринку зайняла високу і стабільну позицію завдяки висококласним майстрам з багаторічним і унікальним досвідом в обробці металу для створення надійних ножів. У команді, яка займається розробкою і виробництвом продукції Gerber, переважно професіонали, які ведуть активний спосіб життя, серед них військові і співробітники охорони правопорядку, спортсмени і мисливці, скаути і мандрівники. Зібравши практично весь багатогранний досвід з яким стикається кожен у своєму житті, створили чудові інструменти, які працюють безвідмовно, допомагають комфортно і швидко вирішити найрізноманітніші завдання.

 Будь-яку компанію, як правило, формує колектив, а успіх на ринку залежить від прагнення і працьовитості людей, які одержимі спільною метою і впевнені у своїх силах. Едвард Майкл «Беар Гріллс» (Edward Michael «Bear Grylls») британський мандрівник, офіцер спецназу SAS, письменник і телеведучий. 26 травня 1998 Гріллс здійснив свою дитячу мрію про підкорення Евересту і потрапив до Книги рекордів Гіннеса як наймолодший британець (віком 23 років) зійшов на Еверест.

 У 2009 році Беар очолив «Асоціацію Скаутів» (The Scout Association), що об'єднує понад 28 млн осіб по всьому світу. Беар Гріллс - член організації The Princes Trust, яка забезпечує підтримку молодим людям Великобританії. Він також віце-президент The JoLt Trust, невеликої організації, яка дає можливість неблагополучним молодим людям (інвалідам, незаможним, що піддавалися насильству) брати участь у багатомісячних експедиціях.

 У 2011 році компанія Gerber Legendary Blades спільно з головним скаутом Великобританії Bear Grylls, розробляють і випускають нову серію продукції Survival Series. Ця серія призначена для виживання людини в екстремальних умовах, коли перед ним стоїть питання життя і смерті, і щоб вижити, необхідно діяти швидко, не допускаючи помилок. Survival Series поєднує в собі якість виробництва Gerber, багаторічний досвід скаута та експерта з виживання Bear Grylls. У серії представлені клинки і складні ножі Bear Grylls, мультитули скаута, кресало Fire Starter, а також набори для виживання укомплектовані необхідним оснащенням в чохлах.

Детальніше на сайті виробника:
gerbergear.com