X
Баф H.A.D. Original Mandala Limo
Купити

Баф H.A.D. Original Mandala Limo

Код товару: 990 820
Артикул: HA110-0750
546.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн
Колірні рішення

H.A.D. Original Mandala Limo - це високоякісний багатофункціональний стильний головний убір, який простим рухом руки здатний перетворитися на пов'язку, шапку, бандану або хустку. Виготовлений за безшовною технологією H.A.D. виробляється у Німеччині, і вже понад 10 років посідає топові позиції на світовому ринку. Європейський рівень контролю якості та німецька педантичність гарантують високу надійність та функціональність.

Зовсім неважливо, любите ви велосипеди або мотоцикли, чи має ваш двоколісний кінь мотор, чи ні, серія оригінальних мультифункціональних уборів Originals Bike призначена в першу чергу для любителів великої швидкості та великих пригод. Якщо дух свободи тече у вашій крові, а свідомість не готова підкорятися правилам і шаблонам, якщо ви бунтар у душі, то серія мультифункціональних бафів Originals Bike найкраще підкреслить ваш нестримний життєвий стиль.

У той час як більшість аналогічних багатофункціональних головних уборів втрачають свої властивості від кількох прань і швидко зношуються, H.A.D. здатний зберігати властивості, форму та колір роками! Це підтверджується числом користувачів і фанатів, що постійно росте, що, у свою чергу, мотивує виробників постійно покращувати свою продукцію і прагнути до досконалості.

Особливості:
  • оригінальне забарвлення з природними мотивами
  • оригінальне плетіння тканини, яке гарантує найвищий рівень надійності та еластичності
  • безліч варіантів використання як пов'язки, бандани, шапочки, балаклави та інших варіантів
  • безшовна конструкція
  • виготовлений у Німеччині
  • простий і невибагливий у догляді

Склад 100 Polyester
Рейтинг товару


Відгуки про Баф H.A.D. Original Mandala Limo


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати