Halti

Halti - одяг зі Скандинавії для возз'єднання з природою

Останнім часом скандинавські засніжені простори стають дедалі популярнішими для туристів. Люди мріють підкорити гірські вершини, і для цього їм необхідне відповідне екіпірування. Фінський бренд Halti розроблений спеціально для таких випадків.

Історія створення
Історія бренду Halti, заснованого 1976 року, почалася з усвідомлення того, що людям потрібен більш функціональний одяг для активного відпочинку і піших прогулянок навіть у найсуворіших умовах. Людину, яка заснувала фінську марку, звуть Югані Хйоківара (Juhani Hyökyvaara). Він пройшов шлях від рядового продавця до начальника туристичного напрямку в компанії Skoha."Люди хотіли мати одяг і спорядження, які б враховували специфіку їхнього улюбленого хобі, і фірма, яку я створив, змогла запропонувати такий одяг і спорядження для туризму, що був дуже затребуваний. А 1976 року ми створили легендарну торгову марку HALTI!" - розповідає історію торгової марки Halti її засновник Юхані Гьйоківара. Основна ідея - це розвивати і зберігати власні технологічні розробки, а заодно децентралізувати виробництво. Це дало б змогу розробляти продукцію і підтримувати співвідношення ціна-якість на оптимальному для покупця рівні.Зараз, 40 років потому, Halti продовжує рухатися в тому ж напрямку. Місія творців - це надихнути людей на возз'єднання з природою: насолодитися сонячним днем у горах, досліджувати на лижах густий ліс і засніжені поля.

Фінляндія славиться своїми гірськолижними та сноубордичними традиціями.
Легендарні фінські спортсмени, такі як Калле Паландер, Таня Поутяйнен, Санні Лейнонен, Маркус Санделл та інші катаються в екіпіровці Halti. Ба більше, Калле Паландер і Таня Поутяйнен беруть участь у розробці дизайну і тестуванні одягу, а їхніми іменами названі топові моделі в лінійці гірськолижного одягу. З 2007 року фінська марка повністю екіпірує міжнародну федерацію зимових видів спорту FIS. Halti - офіційний партнер фінської олімпійської збірної. Наразі бренд пропонує повний спектр одягу та аксесуарів для спорту та відпочинку: гірські та бігові лижі, велосипед, сноуборд, скелелазіння, туризм і навіть гольф.


Колекції

У Halti колекції поділяються на 4 категорії: Halti Outdoor, Halti Ski, Hulti Multisport і Halti Active Lifestyle.

Halti Outdoor - це колекція, яка призначена для виживання в суворих і мінливих погодних умовах. Ця колекція виготовляється з матеріалів високої якості та наповнена технічним спорядженням.

Розробники та дизайнери Halti Ski знають все про лижні зимові види спорту. Категорія Halti Ski призначається як для професійних спортсменів, так і для пристрасних любителів гірськолижних спусків.


Мета створення напряму Halti Multisport - це злиття людини з природою. Це універсальний одяг, який підійде для будь-якої поїздки, навіть якщо негода застане вас зненацька.

Остання категорія - колекція Halti Active Lifestyle вже підійде для міських джунглів. Ця лінія поєднує в собі звичний скандинавський дизайн і досвід творців, отриманий завдяки розробкам одягу для професійних спортсменів та екіпіровки для активного відпочинку.

Матеріали, що використовуються у виробництві одягу
Для того, щоб перебування на свіжому повітрі було комфортним, компанія Halti використовує сучасні та вже перевірені матеріали у виробництві свого одягу.

Виробники використовують такі матеріали, як Stormwall Softshell, що складається зі щільної мембрани, усередині якої міститься м'який фліс.

  • Stormwall - це вітрозахисна мембрана, заламінована між шарами флісу;
  • Active Dry вже призначений для екстремальних фізичних навантажень, не вбирає вологу, що виходить від тіла, і сприяє випаровуванню;
  • Micro Technology - легкий, щільний матеріал, що ефективно відводить вологу від тіла і захищає від вітру;
  • Dry Quick - швидковисихаючий матеріал, має малу вагу й ефективно захищає від ультрафіолету.

Також Halti використовує тканину X-vent, у складі якої присутні волокна поліаміду, поліестеру та бавовни. Крім того, бренд не нехтує повторною обробкою матеріалів на останніх етапах виробництва для підвищення вологозахисних якостей створеної моделі.

Продукція фінського бренду Халті - чудовий спосіб розширити свій кругозір у сфері практичного та якісного екіпірування для активного відпочинку в будь-яку пору року.

Детальніше на сайті виробника: www.halti.com