X
Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '23
Купити

Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '23

Код товару: 746 670
Артикул: 315681
17 249.00 грн
23 001.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Absolut Joy — Оновлені універсальні лижі з комбінованим дерев'яним осердям для просунутих і вдосконалюваних дівчат, що катаються на середніх швидкостях. Дуже легкі і дуже всюдихідні - можна кататися де завгодно і як завгодно. Не напружують швидкістю, найлегшим чином повертають і маневрують завдяки невеликому радіусу 11,4 (153) метрів і просунутій конструкції. Це безсумнівна перевага, адже ширина талії цих лиж не така вже й маленька: цілих 79 мм, що дають універсальність і хорошу всюдихідність для траси. Лижі виготовлені за запатентованою HEAD технологією LIT TECH з використанням найлегшого та найміцнішого матеріалу на планеті Земля - графену. Спробуйте й оцініть нові технології в дії. Найкращий вибір для тих, хто вдосконалюється і просунутих, для катання і на трасі, і на бездоріжжі. Комплектуються рейковими кріпленнями JOY 9 GW SLR.

Особливості:
 • Конструкція LYT TECH: Graphene Power Sidewall Jacket, Protective Frame;
 • Сердечник: дерево + композит;
 • Посилення графеном;
 • Розподіл ваги Light Weight Distribution і знижений камбер;
 • Технології: Graphene, Рокер ERA 3.0, База UHM C;
 • Інтерфейс: Платформа Joy SLR Pro Base

Радіус, м 13,2 / 163
Геометрія, мм 131 / 79 / 109 (163)
Ростовки,які випускаються,см 143 / 148 / 153 / 158 / 163 / 168
Кріплення JOY 9 GW
Рік 22 - 23
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Women Camber - 20% Рокер Allride / 80%

 • Super Light Weight Distribution -

Graphene Power Sidewall Jacket Construction - супер легка вага і лояльна поздовжня жорсткість. У ній несучий каркас перенесений з сердечника на графеновий шар і компоненти, на які він нанесений. Застосовується в лижах початкового рівня. Синтетичний сердечник оточений жорсткими сайдволами ABS. Це дає невелику поздовжню жорсткість конструкції, що дозволяє легко прогинати лижі навіть недосвідченому райдеру. При цьому жорстка рама з сайдволів ABS і графенової підкладки наділяє лижі хорошою хваткістю і торсійною жорсткістю.

Graphene Power Sidewall Jacket Construction

 • UHM C Base

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '23


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати