X
Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '20
Купити

Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '20

Код товару: 746 670
Артикул: 315689
Доставка 1-4 дні
9 589.54 грн
13 699.83 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Head Absolut Joy - Оновлені універсальні гірські лижі для просунутих і дівчат, що удосконалюються та катаються на середніх швидкостях. Дуже легкі і дуже всюдихідні - можна кататися де завгодно і як завгодно. Не напружують швидкістю, найлегшим чином повертають і маневрують - безсумнівна перевага, адже ширина талії цих гірських лиж не така вже маленька: цілих 79 мм, що дають універсальність і хорошу всюдихідність для траси. Гірські лижі зроблені за запатентованою HEAD технологією LIT TECH з використанням найлегкого і міцного матеріалу на планеті Земля - ​​графена. У сезоні 2020 ця модель отримала upgrade у вигляді комбінованого дерев'яного сердечника. Спробуйте і оцініть нові технології в дії.

Особливості:
 • Конструкція LYT TECH: Graphene Power Sidewall Jacket;
 • Сердечник: дерево + композит;
 • Посилення графеном;
 • Новий профіль Protective Frame;
 • Розподіл ваги Light Weight Distribution;
 • Жіночий рокер Allride;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: Платформа SuperLiteRail Pro

Радіус, м 13.2м (163)
Геометрія, мм 131/79/109 (163)
Ростовки,які випускаються,см 143/148/153/158/163/168
Кріплення JOY 9 GW
Рік 19 - 20

 • Era 3.0 - нова концепція  (rocker, radius, rebound): невеликий рокер (rocker) і вкорочений радіус (radius) в передній частині лижі дозволяє легше керувати і контролювати лижі, простіше ініціювати повороти, переходити з одного повороту в інший. Віброгасіння (rebound) на основі технології Intelligence – гасить вібрацію лиж в передній частині, запобігаючи зривам. Суть технології "подвійного радіусу”: змусити лижі із загнутими вгору носами чіплятися кантами за схил. Носок лижі починає чіплятися за схил при меншому куті закантовки, що робить лижу стабільнішою, тому велика довжина канта тримається за схил.
Allride Rocker - Найуніверсальніший рокер для будь-яких умов - комбінація камбера 80% по центру лиж і рокера 20% на початку лижі. Рокер дає більшу універсальність, всюдихідність і легкість управління лижами.

 • Graphene - Лижі, мають неперевершені ходові характеристики, що дають більше драйву і задоволення від катання, легкі на ногах, маневрені не дивлячись на жорсткість і супер стабільність. Цей революційний матеріал дозволяє побудувати лижі з неординарним балансом, які легко контролювати в найскладніших умовах.

 • Women Camber - 20% Рокер Allride / 80%

 • Super Light Weight Distribution -

Graphene Power Sidewall Jacket Construction - супер легка вага і лояльна поздовжня жорсткість. У ній несучий каркас перенесений з сердечника на графеновий шар і компоненти, на які він нанесений. Застосовується в лижах початкового рівня. Синтетичний сердечник оточений жорсткими сайдволами ABS. Це дає невелику поздовжню жорсткість конструкції, що дозволяє легко прогинати лижі навіть недосвідченому райдеру. При цьому жорстка рама з сайдволів ABS і графенової підкладки наділяє лижі хорошою хваткістю і торсійною жорсткістю.

Graphene Power Sidewall Jacket Construction

 • UHM C Base

Рейтинг товару


Відгуки про Head Absolut Joy + Кр. JOY 9 GW '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати