X
Гірські лижі Head Kore 105 + Кр. Attack 14 GW '22
Купити

Гірські лижі Head Kore 105 + Кр. Attack 14 GW '22

Код товару: 247 174
Артикул: 315421
Доставка 1-4 дні
27 872.00 грн
34 850.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Head Kore 105 2022 - Оновлений мега популярний фрірайд універсал з шириною талії 105 мм і радіусом 17 метрів. Kore 105 побудовані в конструкції Multilayer-Carbon Sandwich Cap з використанням супер легкого дерева Karuba в поєднанні з пружною тополею. Вся конструкція посилена графеном і подвійним плетінням карбону зверху і знизу дерев'яного сердечника лиж. У сезоні 21.22 Kore 105 стали легше на 10%. Завдяки новим матеріалам і технологіям, а також і правильній геометрії, лижі супер легкі, маневрені і грайливі - управляти ними в будь-якому снігу одне задоволення. Ви отримуєте якісне поєднання стабільності і маневреності для лиж такої ширини. Хоч рокер і не дуже великий, але він на 5 балів відпрацьовує поганий рельєф, дозволяє швидко спливати в глибокому снігу. Сподобаються фрірайдерам, які чекають від лиж універсальності та драйву. Комплектуються новими фрірайдовим кріпленнями Attack 14 GW.

Особливості:
 • Конструкція: Multilayer-Carbon Sandwich Cap;
 • Сердечник: легке дерево KARUBA, тополя;
 • Технологія Graphene;
 • Посилення карбоном і графеном;
 • Технологія Topless;
 • Розподіл ваги Light Weight;
 • UHM C база зі структурою;
 • Інтерфейс: відсутній (flat)
 • Рельєф: Траса 30%; Поза трасою 70%
 • Прогин: Rocker Tip & Tail Freeride 40% Рокер / 60% Камбер

Радіус, м 17.8 (184)
Геометрія, мм 135-105-125 (184 см)
Ростовки,які випускаються,см 163 / 170 / 177 / 184 / 191
Кріплення Attack 14 GW
Рік 21-22
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Worldcup Sandwich Construction - Ручна робота кращих лижних інженерів в світі. Вертикально ламіноване дерев'яне ядро стискається ультразвуковими, феноловими бічними стінками і найкращим титаном. Це найшвидша конструкція на цій планеті.

 • Graphene Koroyd Carbon Construction - це одна з найбільш досконалих, легких і технологічних конструкцій, які застосовуються в лижах. Її основа - стандартна конструкція Worldcup Сендвіч Кеп, відмінна риса якої в тому, що в осерді лижі дерево комбінується з супер легким стільниковим полімером Koroyd (Коройд).
  Як це влаштовано?
  В процесі виготовлення в дерев'яному сердечнику вирізаються зсередини вікна, після чого всередину порожнеч вклеюються стільники Коройд. Отриманий сердечник посилюється шарами графена, карбону, скловолокном різного плетіння і бічними стінками ABS. В результаті ми маємо дуже легку, ефективну унікальну архітектуру:
  - Стільники Коройда дають лижі малу вагу і, що дуже важливо, чудове вібропоглинання.
  - Карбон вже давно відомий своєю супер малою вагою, а також жорсткістю, якими він наділяє лижі.
  - Шари графену завдяки своїй жорсткості, міцності та екстремально малій вазі збирають всю конструкцію в єдине ціле. Також використання графену дозволяє зменшити товщину лиж і точно налаштувати балансування.
  Поєднання графену, Карбона, Коройда і різних видів скловолокна дає жорсткість, пружність і реактивність всій конструкції - при мінімальній вазі. В результаті отримуємо супер швидкі і стабільні лижі, дуже легкі.
  Дана конструкція надійна і успішна, про що свідчить зростання з року в рік числа моделей, що виготовляються з її застосуванням. На даний момент застосовується у верхніх чотирьох експертних жіночих моделях, а також у всіх трьох моделях серії Фрірайд (з сезону 2017/2018).

 • Diecut UHM C base structured

Рейтинг товару


Відгуки про Гірські лижі Head Kore 105 + Кр. Attack 14 GW '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати